خرید ملک در استانبول

کدام منطقه استانبول خانه بخریم

استانبول بزرگ‌ترین شهر ترکیه در سال‌های اخیر به دلیل افزایش جمعیت، توسعه شهرسازی و پیشرفت‌های اقتصادی در مرکز توجه افراد زیادی برای خرید خانه قرار گرفته است. اما یکی از سؤالات رایج سرمایه‌گذاران خارجی این است که برای خرید ملک در استانبول در کدام منطقه استانبول خانه بخریم تا با رشد قیمت سود بیشتری کسب کنیم. استانبول به دلیل داشتن ساحل مدیترانه‌ای و جاذبه‌های گردشگری فراوان نسبت به سایر شهرهای ترکیه با تنوع ملیت روبرو است و در اکثر مناطق آن خانواده‌های ایرانی ساکن هستند؛ بنابراین با زندگی در مناطق مختلف استانبول به دلیل چندملیتی بودن دیگر دغدغه یادگیری زبان ترکی را ندارید و درصد بالایی از ساکنان این شهر به زبان انگلیسی مسلط هستند. خرید خانه لوکس در استانبول بهترین گزینه خواهد بود. در این راهنمای خرید خانه در استانبول، ملاک‌ها و ویژگی‌هایی را بیان می‌کنیم تا با آگاهی بیشتری یکی از مناطق این شهر را برای سکونت و سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.
 • آب‌وهوای استانبول: آب‌وهوای استانبول به دلیل مدیترانه‌ای بودن در اکثر فصول سال بارانی و مه‌آلود است و فضای جذاب و رؤیایی را برای ساکنان این منطقه فراهم می‌سازد.
 • دسترسی آسان به خدمات شهری: به دلیل پرجمعیت بودن مناطق استانبول، صنعت حمل‌ونقل عمومی در این شهر توسعه قابل‌توجهی داشته و میزان دسترسی را آسان کرده است.
 • رشد کوتاه‌مدت سرمایه: باتوجه‌به حمایت دولت ترکیه و فراهم زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات امروزه خرید خانه در استانبول به یکی از ارکان اصلی سرمایه‌گذاری تبدیل شده است؛ بنابراین با انتخاب یکی از مناطق خوب استانبول برای خرید خانه در چند سال آینده سرمایه شما چندبرابر خواهد شد.
 • هزینه زندگی در استانبول: باتوجه‌به کاهش ارزش لیر ترکیه در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاران خارجی نگران تأمین هزینه‌های زندگی خود در استانبول نیستند و با هر میزان سرمایه و درآمد می‌توانند کالاها و خدمات موردنیاز خود را تهیه کنید.

راهنمای خرید خانه در استانبول و قیمت آن

اگر دنبال این هستید که بدانید برای خرید خانه در ترکیه چقدر سرمایه نیاز است، این بخش از راهنمای خرید خانه در استانبول را مطالعه کنید تا در جریان قیمت خانه در محله‌های استانبول قرار بگیرید. با گسترش ساخت آپارتمان‌های لوکس و مجلل در شهر توریستی استانبول، تمایل خارجی‌ها به خرید خانه در این شهر بیشتر از سایر شهرهای ترکیه شده است. به همین منظور اگر به دنبال زندگی سنتی و دور هیاهو و شلوغی هستید، زندگی در قسمت آسیایی استانبول را انتخاب کنید اما اگر قصد تجربه زندگی مدرن و تجملی را دارید به فکر خرید خانه در قسمت اروپایی باشید. از طرفی دیگر، قیمت هر مترمربع آپارتمان در استانبول نسبت به اکثر شهرهای ایران بسیار پایین‌تر است و همین اتفاق سبب افزایش میزان تمایل ایرانیان برای خرید خانه در این شهر ترکیه شده است. علاوه بر کم‌ریسک بودن سرمایه‌گذاری با خرید خانه در استانبول، مهاجران با این نوع سرمایه‌گذاری می‌توانند اقامت ترکیه را دریافت کنند. ازاین‌رو، به طور میانگین قیمت آپارتمان در استانبول به‌ازای هر مترمربع حدود ۵۶۰۷ لیر است، یعنی مبلغی حدود 420 تا 400 هزار لیر باید بابت خرید یک آپارتمان هزینه کنید. قیمت خانه در مناطق مختلف استانبول بستگی به متراژ، محله، امکانات، سن بنا و غیره دارد اما خانه‌هایی که در سمت غربی استانبول مانند بیلیکدوزو، اسنیورت، کورت کوی و کارتال قرار دارند، قیمت کمتری دارند.

راهنمای خرید خانه در استانبول

پیش از اقدام به خرید خانه در استانبول، باید بهترین محله های استانبول برای خرید ملک را شناسایی کنید و از قیمت ملک در محله‌های استانبول مطلع شوید. استانبول از شهرهای مهم تجاری و صنعتی ترکیه محسوب می‌شود که در چند سال اخیر موفق به جذب بسیاری از گردشگران و مهاجران شده است. استانبول به عنوان بزرگترین شهر قاره اروپا و هشتمین شهر بزرگ دنیا دارای ۳۹ منطقه است که ۱۴ منطقه آن در بخش آسیایی و ۲۵ منطقه آن در بخش اروپایی واقع شده است. در این راهنمای خرید خانه در استانبول، به شما مناطقی را پیشنهاد می‌کنیم، اما باتوجه‌به ترافیک‌های سنگین روزانه در استانبول، مناطقی را برای سکونت انتخاب کنید که به محل کار شما نزدیک باشد. اگر هم شاغل نیستید دست شما برای انتخاب خانه در هر منطقه‌ای باز است. بهتر است که بدانید، قیمت ملک در مناطقی که بخش آسیایی استانبول واقع شدند به دلیل بالا بودن کیفیت زندگی نسبت به بخش اروپایی گران‌تر است. همچنین قیمت زمین و خانه در مناطقی که به ساحل دریای مرمر و تنگه بسفر نزدیک می‌شود، افزایش می‌یابد؛ بنابراین اگر از بودجه کمتری برای خرید ملک در استانبول برخوردار هستید تاحدامکان مناطقی را انتخاب کنید که با وجود دور بودن از ساحل اما نحوه دسترسی به آن از شرایط بهتری برخوردار باشد. اما اگر خواستار خرید ملک لوکس در استانبول هستید می توانید انتخاب کنید. اگر به دنبال بهترین منطقه استانبول برای خرید خانه هستید، منطقه فاتیح یکی از بهترین گزینه‌ها است. این منطقه باتوجه‌به داشتن بناهای تاریخی و مساجدی مانند مسجد آبی، ایاصوفیه و کاخ توپکاپی از پرطرف‌داران مناطق توریستی در بخش اروپایی این شهر است. اما به دلیل تراکم بالای مهاجران دیگر امکان اخذ اقامت موقت ترکیه با اجاره خانه در این منطقه وجود ندارد، فقط می‌توانید یکی از املاک این منطقه را خریداری کنید.

بهترین محله‌های استانبول برای خرید خانه

در ادامه راهنمای خرید خانه در استانبول به این نکته خواهید رسید که انتخاب بهترین محله استانبول برای خرید خانه در کاهش هزینه‌های زندگی بسیار مؤثر خواهد بود. هرکدام از محله‌های استانبول دارای یک ویژگی‌ها و امتیازاتی است که بر اساس نیاز شما باید سنجیده شود. برای انتخاب محله‌ای که قصد خرید خانه در استانبول را دارید، کیفیت زندگی و امکانات محله‌ها را از طریق مشاوران املاک و همچنین نظرات افراد ساکن در آنها جویا شوید. به‌طورکلی محله‌های بشیکتاش، قاضی کوی، باکیرکوی، شیشلی، فاتیح، بی‌اغلو، اسکودار و غیره از بهترین کیفیت و امکانات رفاهی برای زندگی برخوردار هستند و این ویژگی‌ها باعث افزایش قیمت در این محله‌ها شده است.

محله بشیکتاش استانبول

درصورتی‌که از نظر مالی و قیمت ملک محدودیتی ندارید، بشیکتاش بهترین محله برای خرید خانه در استانبول است که در بخش اروپایی این شهر قرار دارد. در محله بشیکتاش ویلاهای لوکس و مجلل بسیار زیبایی وجود دارد که زمینه برای تجربه یک زندگی پر از امکانات را برای شما فراهم می‌سازد. استقرار سه دانشگاه بزرگ، فروشگاه‌ها و مراکز بازی و سرگرمی باعث شده است که خانه‌های این محله گران‌تر از سایر محله‌های شهر استانبول باشد. قیمت آپارتمان در محله بشیکتاش به‌ازای هر مترمربع به 40 هزار لیر هم می‌رسد.

محله قاضی کوی

قاضی کوی گزینه بعدی پیشنهادی ما در این راهنمای خرید خانه در استانبول است. محله قاضی کوی یکی از لوکس‌ترین محله‌های استانبول است که در بخش آسیایی و در مجاورت دریای مرمره قرار گرفته است. از نظر شاخص‌های کیفیت زندگی مانند سطح بهداشت و درمان، آموزش، ترافیک، اشتغال و درآمد در رتبه دوم محله‌های خوب استانبول برای خرید خانه قرار دارد.

محله کادیکوی

محله کادیکوی یکی از لاکچری‌ترین و تاریخی‌ترین مناطق استانبول است که در قسمت آسیایی این شهر واقع شده و در بین مهاجران و گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار است. خیابان بغداد، از معروف‎ترین خیابان‌های این منطقه است که بسیاری از برندهای شناخته شده اعم از رستوران‌ها و کافه‌های شیک در آن واقع شده‌اند.

محله شیشلی

محله شیشلی با بافت تاریخی و قدیمی خود دارای محبوبیت زیادی در سرمایه‌گذاری است. وجود تعداد قابل‌توجهی اقامتگاه، هتل‌ها، مراکز خرید و امکانات حمل‌ونقل عمومی باعث شده است که شیشلی جزو یکی از محله‌های خوب استانبول برای خرید خانه محسوب شود. همچنین ساخت خانه‌های لوکس و گسترش آپارتمان‌سازی توجه بسیاری از مهاجران و سرمایه‌گذاران خارجی از جمله ایرانیان را به این منطقه برای خرید خانه جلب کرده است. استانبول بهترین شهر برای خرید ملک
راهنمای خرید خانه در استانبول، موضوع بحث ما است. استانبول به‌عنوان یکی از شهرهای پرتقاضا و محبوب برای سرمایه‌گذاری همواره ورود توجه سرمایه‌گذاران برای خرید خانه بوده است. به دلیل پایین بودن قیمت آپارتمان در ترکیه نسبت به تهران و دیگر شهرهای ایران بسیاری از مردم سرمایه اندک خود را از کشور خارج کرده تا در یکی از شهرهای ترکیه خانه بخرند. در سال‌های اخیر استانبول محبوب‌ترین شهرها برای خرید خانه از سوی خارجی‌ها به‌ویژه ایرانیان شناخته شده است. این شهر بزرگ‌ترین و معتبرترین مرکز ترکیه از نظر گردشگری، آموزشی و املاک و مستغلات است.باتوجه‌به رشد اقتصادی پایدار و رقابت شرکت‌های بزرگ سازنده برای ساخت مسکن بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی از سراسر دنیا خواهان خرید خانه در استانبول هستند. وجود زیرساخت‌های توسعه‌یافته از جمله مراکز خرید، مراکز درمانی و آموزشی، موزه‌ها، امکانات تفریحی و رفاهی، سالن‌های کنسرت، باشگاه ورزشی و غیره باعث شده که سرمایه‌گذاران با خرید ملک در استانبول‌، در مدت‌زمان کوتاهی به سود خوبی برسند.اگر شما هم قصد خرید ملک در استانبول را دارید و نسبت به انتخاب بهترین محله و منطقه دچار تردید هستید، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا از ملاک‌های انتخاب بهترین خانه در یک منطقه این شهر آگاه شوید.

جمع‌بندی راهنمای خرید خانه در استانبول

باتوجه‌به مطالبی که در ارتباط با راهنمای خرید خانه در استانبول ارائه شد، میزان تقاضا برای خرید ملک در کشور ترکیه به‌ویژه شهر توریستی استانبول در سال‌های اخیر افزایش‌یافته است؛ بنابراین ملاک‌هایی مختلفی برای انتخاب بهترین محله استانبول برای خرید خانه وجود دارد که بستگی به شرایط افراد دارد.

خرید ملک در استانبول

اکنون قصد داریم برای راهنمایی شما در زمان خرید ملک در استانبول از ویژگی‌های استانبول بگوییم که شما را به خرید خانه در این منطقه ترغیب می‌کند.
 • هزینه‌های جاری در استانبول ترکیه از دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار کمتر است.
 • به‌دلیل دریا و ساحل گسترد‌ه استانبول، می‌توانید ویلا یا آپارتمان موردنظرتان را با قیمت ارزان خریداری کنید.
 • از آن‌جا که استانبول بهترین مراکز تفریحی، گردشگری و سرگرمی را دارد، می‌توانید یک زندگی شاد و جذاب را تجربه کنید. وجود این مراکز در نزدیکی یک منطقه می‌تواند بر قیمت ملک در استانبول موثر باشد.

قیمت آپارتمان استانبول دائما در حال افزایش است! طبق آمار، خرید ملک در استانبول در پنج سال گذشته ۴۴.۵ درصد افزایش یافته است. البته قیمت خانه در استانبول به عوامل ثابت و متغیری بستگی دارد که هرکدام می‌تواند قیمت یک خانه را چند برابر کند. علی‌رغم این‌که استانبول پایتخت ترکیه نیست، مرکز تجارت، اقتصاد، آموزش و بهداشت است. در واقع طبق گفته کارشناسان اگر استانبول فرو بریزد کل ترکیه فرو خواهد ریخت. هم‌اکنون میانگین هزینه هر متر مربع در استانبول،‌ ۶۳۱۲ لیر ترکیه است.

همان گونه که میدانید کشور ترکیه در طی چند سال اخیر از لحاظ اقتصادی پیشرفت بسیار خوب و چشمگیری داشته است و از آنجا که شهر استانبول، به عنوان یکی از شهر های بزرگ و پرجمعیت این کشور در بین ایرانیان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است، تعداد نسبتا زیادی از افراد ایرانی و خارجی به سراغ خرید ملک لوکس در استانبول می روند.

خرید ملک در استانبول

خرید ملک استانبول

اگر بخواهیم مقدمه و معرفی کوتاهی درباره شهر استانبول داشته باشیم، اینگونه می توان بیان کرد که شهر استانبول دارای 32 منطقه می باشد و مساحت این شهر چیزی در حدود 1539 کیلومتر مربع است و همچنین به این نکته توجه داشته باشید که میزان جمعیت این شهر چیزی در حدود 15.5 میلیون نفر است که در واقع اکثر آنها مسلمان هستند.

کشور ترکیه دارای تاریخچه غنی و منحصر به فردی می باشد و شاید برایتان جالب باشد بدانید که میزان قدمت این کشور چیزی در حدود چند هزار سال است و در مجموع این تاریخچه معتبر و رسمی از امپراطوری بیزانس شروع می شود و تا امپراطوری عثمانی نیز ادامه دارد.

در ادامه این مقاله مطالبی کلیدی و ویژه در رابطه با تحلیل و بررسی خرید آپارتمان در استانبول و قیمت آپارتمان در استانبول خدمت شما به طور کامل بیان خواهیم کرد و همچنین به سراغ معرفی مجموعه توانمند و حرفه ای کوبه نیز خواهیم رفت.

مزایای خرید ملک در ترکیه استانبول

همان طور که در جریان هستید شهر استانبول دارای مزیت های مختلف و متنوعی است. به این نکته کاربردی توجه داشته باشید که این شهر زیبا دارای دو قسمت اروپایی و آسیایی است. در مجموع پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید آپارتمان مبله در استانبول با تمام ویژگی ها و مشخصات این شهر تا حد زیادی آشنا شوید.

اولین ویژگی که در رابطه با شهر استانبول خدمت شما بیان خواهیم کرد موردی به نام آب و هوا است. به طور کلی آب و هوای شهر استانبول از نوع معتدل و خنک است. همچنین به این نکته مهم توجه داشته باشید که این شهر در اکثر فصل های سال بارانی و مه آلود است. طبیعتا وجود همین عامل کلیدی باعث می شود که میزان زیبایی و جذابیت این شهر افزایش پیدا کند.

از دیگر ویژگی های کلیدی شهر استانبول می توان به دسترسی راحت و آسان نیز اشاره کرد. در رابطه با صنعت حمل و نقل کشور ترکیه اینگونه می توان بیان کرد که در هر نقطه از این شهر تعداد زیادی وسایل نقلیه عمومی وجود دارد. همچنین شما با استفاده از این ماشین ها می توانید به نقاط مختلف شهر استانبول سفر کنید.

همان طور که میدانید استانبول یک شهر توریستی است. در هر نقطه از این شهر مراکز تفریحی و مجتمع های خرید مختلف و متعددی وجود دارد. وجود همین عامل کلیدی باعث می شود که شما مسافت زیادی را طی نکنید.

آنچه باید در مورد خرید ملک در استانبول ترکیه بدانید

از دیگر مزایای مثبت و کاربردی خرید و قیمت آپارتمان در استانبول ترکیه می توان به موارد مختلف و متنوعی اشاره کرد. در مجموع این موارد شامل وجود امنیت بالا در منازل مسکونی، نوساز بودن کلیه خانه ها، استاندارد بودن کلیه مجتمع ها و وجود چشم انداز های دیدنی و چشم نواز در کنار ساختمان ها است.

معمولا اکثر افرادی که در شهر جذاب و دیدنی استانبول زندگی می کنند تا حد زیادی به زبان انگلیسی تسلط دارند. همچنین وجود همین عامل ویژه باعث می شود که این منطقه به یک شهر چند ملیتی نیز تبدیل شود.

از دیگر ویژگی های جذاب و خوب شهر استانبول می توان به غذا های خوشمزه و لذیذ این منطقه اشاره کرد. در مجموع می توان به مواردی مثل اسکندر کباب، بورک، سیمیت، منمن، لاهماجون و مانتی نیز اشاره کرد.

خرید خانه در استانبول

در رابطه با موضوع خرید خانه ارزان در استانبول به این نکته توجه داشته باشید که منطقه های بیلیک دوزو و باشاک شهیر جزء بخش های زیبا، مناسب و همچنین ارزان قیمت شهر استانبول به شمار می روند. اشخاصی که به صورت مجردی و تک نفره در شهر استانبول زندگی می کنند. یا از طرفی افرادی که بودجه کافی برای خرید خانه های بزرگ و گران قیمت ندارند. طبیعتا به سراغ خرید خانه کوچک در استانبول می روند.

این دسته از خانه های کوچک و بدون اتاق خواب در اصطلاح سوئیت نام دارد. در رابطه با میزان قیمت آپارتمان در استانبول ترکیه و ارزش سوئیت ها اینگونه می توان بیان کرد که چیزی در حدود 170 هزار لیر می باشد.

از دیگر مناطق ارزان قیمت و مقرون به صرفه شهر استانبول می توان به قسمت هایی مثل سیلیوری، سنجاق تپه، بویوک چکمجه، اسنیورت و آرناووت کوی نیز اشاره کرد. زیرا این بخش ها جزء بافت های جدید شهر استانبول محسوب می شوند. همچنین از مرکز شهر کمی دور هستند.

خرید آپارتمان در استانبول

خرید آپارتمان در استانبول

در هنگام خرید آپارتمان در استانبول به این مورد مهم توجه کنید. میزان نرخ خانه ها و آپارتمان ها در شهر استانبول به عوامل مختلف و متعددی بستگی دارد. در مجموع می توان به مواردی مثل منطقه بندی و امکانات ارائه شده نیز حتما توجه کرد.

به طور مثال میزان قیمت خانه در منطقه شیشلی استانبول، یک خوابه، چیزی در حدود 700 هزار لیر است. از آن طرف میزان نرخ یک واحد مسکونی یک خوابه در محله بیلیک دوزو چیزی در حدود 450 هزار لیر است.

در این بخش به سراغ آپارتمان های ارزشمند و گران قیمت شهر استانبول می رویم. اشخاصی که به دنبال خرید آپارتمان در استانبول هستند و همچنین از وضع مالی نسبتا خوبی برخوردار هستند. پیشنهاد ما به شما این است که به مناطقی مثل بشیکتاش، باکیرکوی، شیشلی، اسکودار، ساریر و کادی کوی نیز سفر کنید.

میزان ارزش خانه های منطقه بشیکتاش شهر استانبول چیزی در حدود 35 میلیون لیر است. همچنین به این نکته جالب توجه داشته باشید. تعداد نسبتا زیادی از افراد مشهور و ثروتمند در این منطقه زندگی می کنند.

حال به سراغ خانه های ساحلی شهر استانبول می رویم و همچنین در رابطه با موضوع خرید خانه ارزان در استانبول به این نکته توجه داشته باشید که قیمت خانه های ساحلی به هیچ وجه ثابت نیست و در مجموع نرخ این واحد های مسکونی از 150 هزار لیر شروع می شود و تا 17 میلیون لیر نیز ادامه دارد.

قیمت خانه در استانبول

از آنجایی که: قیمت ملک در استانبول دائما در حال افزایش است! طبق آمار، قیمت املاک در استانبول در پنج سال گذشته ۴۴.۵ درصد افزایش یافته است. البته قیمت یک واحد آپارتمان در استانبول به عوامل ثابت و متغیری بستگی دارد که هرکدام می‌تواند قیمت یک خانه را چند برابر کند. علی‌رغم این‌که استانبول پایتخت ترکیه نیست، مرکز تجارت، اقتصاد، آموزش و بهداشت است. در واقع طبق گفته کارشناسان اگر استانبول فرو بریزد کل ترکیه فرو خواهد ریخت. هم‌اکنون میانگین هزینه هر متر مربع در استانبول،‌ ۶۳۱۲ لیر ترکیه است. مواردی همچون توسعه انبوه در بخش اروپایی و پروژه‌های بزرگ مانند پروژه کانال استانبول باعث جلب توجه و افزایش قیمت املاک شد. همچنین ترکیه یکی از زیباترین و جذاب‌ترین کشورهای جهان است. استانبول ترکیه هم با سرعتی سریع در حال مدرن شدن و ترکیبی از تاثیرات فرهنگی شرقی و غربی است. همچنین به‌دلیل وجود تفرجگاه‌ها و روستاهایی مانند آلتینکوم، فتحیه، آنتالیا، مارماریس و بدروم سالانه هزاران نفر برای تابستان‌ها به زیبایی دریای استانبول جذب می‌شوند. از سوی دیگر، مسکن علاوه‌بر اهمیت اجتماعی آن در زندگی مردم یکی از موارد پرسود برای سرمایه‌گذاری است. در نتیجه تقاضای مسکن و افزایش قیمت آن در استانبول نسبت به کشورهای توسعه یافته دیگر سرعت بیشتری دارد. بنابراین اگر قصد سرمایه‌گذاری در املاک ترکیه را دارید بهتر است به مناطقی بپردازید که پتانسیل زیادی برای رشد دارند و در آینده قیمت آن‌ها چند برابر افزایش می‌یابد. اما قبل از انتخاب هرگونه ملک و اقدام برای خرید آن، باید عوامل موثر بر قیمت خرید آپارتمان در استانبول را بدانید. تنها در این صورت است که خیالتان از سودی که قرار است در آینده از آن ملک به‌دست آورید، راحت می‌شود.

عوامل موثر بر قیمت:

قیمت خانه در ترکیه استانبول

قیمت ملک در استانبول:

 • موقعیت ملک در هر منطقه‌ای از استانبول به‌طور عجیبی متغیر است. مثلا ممکن است مسافت دو منطقه تنها ده دقیقه پیاده‌روی داشته باشد اما قیمت یکی از آن‌ دو منطقه دو برابر دیگری باشد. در واقع در استانبول اسم محله‌ها و اهمیت آن‌ها تاثیر زیادی بر قیمت نمی‌گذارد؛ بلکه قیمت ملک تحت تاثیر نزدیکی آن به وسایل نقلیه، مراکز آموزشی، خدمات و... است.
 • املاک نوساز قیمت بیشتری نسبت به املاک قدیمی دارند زیرا ارزش سرمایه‌گذاری روی آن‌ها بالاتر است.
 • مورد دیگری که تاثیر به‌سزایی بر قیمت ملک در ترکیه دارد، کیفیت مصالح به‌کار رفته در ساختمان و سطح تکمیل آن است. چه کسی می‌خواهد مدام صدای همسایه‌ها را بشنود و یا هنگام جشن گرفتن یا دورهمی‌ها مجبور باشد کمتر سروصدا کند که مبادا بیمار یا کودکی در همسایگی‌اش اذیت شود؟ بنابراین کیفیت ساخت ملک منجر به قیمت بیشتر آن و بازدهی بالاتر هنگام اجاره خواهد بود.
 • سطح خدمات هر ملک تفاوتی در قیمت آن‌ها ندارد. در حالی‌که کیفیت امکانات تفریحی تاثیر متفاوتی در قیمت ملک دارد. به‌عنوان مثال در یک مجتمع که خدمات نظافت، نگهبانی و گاراژ است هزینه ماهانه آن معادل ۵۰ دلار است. اما اگر یک مجتمع، خدماتی مانند زمین فوتبال، باشگاه، استخر و رستوران را ارائه دهد ممکن است هزینه ماهانه آن معادل ۶۰ تا ۷۰ دلار باشد.
 • فروشگاه‌هایی که در یک ملک یا نزدیک آن وجود دارند هم بر قیمت ملک در استانبول تاثیرگذارند و بازده بالای اجاره را تضمین می‌کنند.
 • یکی دیگر از پر اهمیت‌ترین موارد در خرید ملک لوکس در استانبول، منظره آن است. مثلا آپارتمان‌هایی که دید کامل به دریا دارند شامل تفاوت قیمت ۴۰ درصدی نسبت به آپارتمان‌هایی هستند که پشت به دریا هستند.

[caption id="attachment_158" align="aligncenter" width="640"]قیمت خانه در استانبول 2020 چگونه در استانبول خانه بخریم[/caption]

به‌طور میانگین قیمت خرید خانه در استانبول چقدر است؟

بر اساس گزارش CBRT، استانبول گران‌ترین خانه‌های ترکیه را دارد. میانگین قیمت برای هر متر مربع حدود ۷۶۵ دلار آمریکا است. شاخص مسکن در ترکیه در ماه سپتامبر ۱۴۶.۷۰ واحد بود در حالی‌که این رقم در اکتبر ۲۰۲۰ به ۱۴۹.۹۰ رسید. در حال حاضر قیمت خرید یک متر مربع خانه در استانبول به‌طور میانگین ۶۳.۲۰۵ است. بنابراین اگر استانبول را به‌عنوان نقطه سرمایه‌گذاری یا خرید خانه در نظر بگیرید، می‌توانید یک آپارتمان به اندازه ۱۰۰ متر مربع با قیمت ۴۵۰۰ لیر خریداری کنید. این قیمت به پول ایران چیزی حدود ۱.۲ میلیارد تومان است. در برخی مناطق استانبول می‌توانید یک آپارتمان یک خوابه با ۵۰۰۰۰ پوند بخرید. به‌هرحال قیمت خرید مسکن در مناطق مختلف استانبول متفاوت است و بسته به خدمات و امکانات آن می‌تواند گران یا ارزان باشد. به‌عنوان مثال در حومه شهر یا مناطق توسعه‌ یافته در کنار فرودگاه جدید استانبول، املاکی با این قیمت می‌توانید پیدا کنید. طبق آمار ثبت اسناد و املاک ترکیه، آلمانی‌ها اکثر املاک و مستغلات (۵۱۴۶ ملک) را در استانبول خریداری کرده‌‌اند و پس از آن به ترتیب،‌ ملیت‌های بریتانیایی،‌ یونانی،‌ اتریشی و ایتالیایی بیشترین سرمایه‌گذاری را روی املاک استانبول داشته‌اند. [caption id="attachment_157" align="aligncenter" width="640"]قیمت خونه تو استانبول کمترین قیمت ملاک[/caption]

قیمت خرید خانه در استانبول ترکیه بر اساس بهترین موقعیت جغرافیایی

از آنجاکه قیمت ملک در محله های استانبول و مناطق مختلف آن، متفاوت است می‌خواهیم هر کدام از آن‌ها را بررسی کنیم.

 • سارییر

ساری‌یر یکی از بهترین مناطق استانبول برای زندگی و تفریح است. در ساحل ساری‌یر می‌توانید عمارت‌های قدیمی را مشاهده کنید که به سفارت‌خانه‌ها و یا مردم عادی تعلق دارند. همچنین می‌توانید غذایتان را در رستوران‌هایی که منوی دریایی دارند سرو کنید. قیمت خانه در ساریر استانبول، تقریبا ۱۲۰۰۰ لیر معادل ۲۶۷ میلیون تومان به پول ایران است.

 • بشیکتاش

محله بشیکتاش استانبول نیز یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق توریستی استانبول به شمار می‌رود و جزو بزرگ‌ترین محله‌های استانبول است. مساحت این محله حتی از تهران هم بیشتر است. این محله شامل تفریحاتی همچون بازارهای محلی،‌ کشتی‌رانی،‌ موزه نیروی دریایی و... است. قیمت خانه در بشیکتاش استانبول، معادل ۱۰۰۰۰ لیر یعنی ۲۲۳ میلیون تومان است.

 • عمرانیه

منطقه عمرانیه استانبول هم یکی از مناطق پرجمعیت این شهر است که از صنایع مختلفی مانند پوشاک، محصولات چوبی و... تشکیل شده است. نرخ شهرنشینی در این منطقه به سرعت در حال رشد است به‌همین دلیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید خانه حساب می‌شود. قیمت خرید ملک در منطقه عمرانیه، چیزی حدود ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ لیر است. به عبارتی قیمت خرید خانه در استانبول به پول ایران و در این منطقه بین ۸۹ میلیون تا ۱۱۱ میلیون تومان است.

 • اسنیورت

اسن‌یورت یکی از معروف‌ترین مناطق استانبول برای سرمایه‌گذاری و زندگی است. این منطقه فاصله‌ای نزدیک با مرکز شهر دارد و قیمت خرید ملک در آن نسبتا کم است. از دیگر مزایای این منطقه،‌ وجود بازارهای ارزان قیمت و مشهور است. قیمت آپارتمان در استانبول به پول ایران و در این منطقه هم حدودا ۵۵ میلیون تومان و معادل ۲۵۰۰ لیر است. [caption id="attachment_156" align="aligncenter" width="640"]قیمت خرید خانه در ترکیه استانبول چقدر بابن خونه در استانبول باید هزینه کنیم[/caption]

قیمت خانه استانبول در کدام مناطق ارزان‌تر است؟

همانطور که گفتیم اسن‌یورت یکی از مناطق معروف اما ارزان استانبول است. مناطقی دیگری نیز وجود دارند که مورد علاقه ایرانیان واقع شده‌اند و قیمت ارزانی دارند. هر کدام از این مناطق به‌دلیل وجود ویژگی‌های مختلف از یکدیگر متمایز هستند.

 • Beylikduza

بیلیکدوزو یکی از مناطق نسبتا خوب استانبول است. این منطقه در نزدیکی اسن‌یورت است و از انواع امکانات شهری برخوردار است. خانه‌های بیلیکدوزو عمدتا آپارتمانی هستند و قیمت ارزانی دارند.

 • Sancaktepe

این منطقه در استانبول که سنجاق تپه نام دارد، دارای جاذبه‌های تاریخی بسیار است و توریست‌های زیادی از آن‌جا دیدن می‌کنند. قیمت و کیفیت ملک در این منطقه یکسان نیست و بر اساس امکانات رفاهی، متفاوت است. اما محله‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری است.

 • Sultangazi

این منطقه، ظاهری اروپایی و زیبا دارد. در این منطقه می‌توانید از دریا و سد علی بی لذت ببرید و به تفریحات دریایی و یا ماهیگیری بپردازید. همچنین فضای جنگلی در این منطقه یکی دیگر از مزایای آن به شمار می‌رود. با این‌که این منطقه دارای این ویژگی‌ها است اما قیمت ارزانی دارد.

 • Avcilar

منطقه آوجیلار از مناطقی است که در آن کیفیت ساختمان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و پروژه‌های عمرانی زیادی در این منطقه در جریان است. یکی از مزایای این منطقه،‌ وجود مراکز مهم و دانشگاه است و از لحاظ صنعتی نیز در حال توسعه است. این منطقه هم ارزان‌ترین قیمت ملک در استانبول را دارد.

 • Catalca

منطقه چاتالجا نیز از مناطق اروپایی استانبول است که بین دریای مرمره و سیاه قرار دارد. در این منطقه می‌توانید منازل مسکونی و ویلاهای درجه یک از لحاظ امکانات و موقعیت جغرافیایی پیدا کنید. به‌طور کلی قیمت مسکن در این منطقه ارزان است اما هرچه بیشتر از قدمت آن گذشته باشد ارزان‌تر هم می‌شود. هزینه خرید خانه در استانبول

خرید ملک و بررسی قیمت

قیمت خانه های استانبول قبل از هرگونه اقدامی برای خرید ملک در استانبول بهتر است ساختمانی که قصد خرید آن را دارید را از نزدیک ببینید. در این صورت اگر هر ایرادی در آن ملک باشد متوجه آن خواهید شد و حتی می‌توانید کیفیت ساخت و مصالح به‌کار رفته در آن را هم بررسی کنید. اگر با زبان ترکی آشنایی ندارید بهتر است قبل از امضا کردن قرارداد از یک مترجم بخواهید مفاد قرار داد را برایتان شرح دهد. در مراحله بعد باید قراردادی بین شما و فروشنده ملک امضا شود که تمام مشخصات آن ملک در آن قرارداد ثبت شده باشد. معمولا مبلغی را باید جهت پیش پرداخت به صاحب ملک بپردازید تا آن ملک برای شما رزرو شود. [caption id="attachment_149" align="aligncenter" width="640"]راهنمایی هزینه خانه قیمت خانه در استانبول به دلار[/caption] پس از آن باید درخواست انتقال سند بدهید. اگر این درخواست با تاخیر انجام شود، انتقال سند نیز با تاخیر مواجه خواهد شد. برای انتقال سند باید مدارکی همچون سند ملک، پاسپورت،‌ برگه تسویه حساب و پایان کار، بیمه نامه زلزله ملک موردنظر، یک قطعه عکس از فروشنده و دو قطعه عکس از خریدار وجود داشته باشد. در غیر این‌صورت درخواست شما با مشکل مواجه می‌شود. همچنین قبل از پرداخت قیمت ملک در استانبول، حضور مترجم و دو شاهد اجباری است تا ابهامی درمورد هیچ کدام از مراحل خرید ملک باقی نماند. اگر نیازی به حضور وکیل فروشنده و یا خریدار باشد، باید ابتدا مدارکی مانند اصل وکالت‌نامه و کپی آن که از طرف وزارت‌خانه و دادگستری تایید شده است، ارائه شود. در مرحله بعدی باید هزینه ملک را طبق هر میزانی که در قرارداد ذکر شده است به فروشنده بپردازید. سپس زمانی‌که تمام مراحل و اسناد توسط سازمان‌های مربوطه ثبت شدند شما مالکیت آن ملک را دریافت می‌کنید. [caption id="attachment_154" align="aligncenter" width="640"]قیمت خرید خانه در استانبول به پول ایران قیمت خانه در ترکیه استانبول به پول ایران[/caption]

نکات مهم در مورد خرید و پرداخت

قیمت خونه تو استانبول در هر جای دنیا که بخواهید ملکی را خریداری کنید ابتدا باید مواردی را بررسی کنید تا اصطلاحا سرتان کلاه نرود و همان ساختمانی که مد نظرتان بود را خریداری کرده باشید:

 • در خرید هرگونه ملک در ترکیه اول از هر چیز اطمینان حاصل کنید که ملک مورد نظر به‌دلیل مسائل حقوقی و یا مالیات پرداخت نشده، متعلق به دولت نباشد. زیرا در این صورت شما فقط مبلغ بالایی را در ازای هیچ به فروشنده پرداخت کرده‌اید. این موضوع را می‌توانید از دفاتر اسناد رسمی استانبول پیگیری کنید.
 • برای خرید خانه لاکچری در استانبول نیازی نیست حتما اقامت ترکیه را داشته باشید. اما برای اجاره ملک، دفتر و... باید اقامت این کشور را اخذ کرده باشید.
 • بهتر است قبل از خرید ملک و پرداخت هرگونه هزینه بابت آن، ابتدا با یک شرکت فروش املاک مشورت کنید. به‌این صورت می‌توانید از نکاتی خبردار شوید که به نفع‌تان بوده و بر قیمت ملک در استانبول تاثیر می‌گذارند.
 • در پیش خرید املاک ترکیه تردید نکنید. اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید این مورد سود زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. البته باید دقت داشته باشید که آن ملک در حال ساخت دارای سند رسمی باشد.
 • اگر صرفا خواهان یک زندگی آرام با تفریحات مناسب هستید، بهتر است به‌دنبال خانه‌هایی در شهر استانبول و آنتالیا بگردید.
 • ممکن است بخواهند هزینه‌ای بابت مالیات از شما پرداخت کنند. اما توجه کنید که اگر از اتباع خارجی هستید این هزینه‌ها شامل شما نمی‌شود.
 • ملکی که خریداری می‌کنید باید تاپو باشد. یعنی دارای سند رسمی ترکیه باشد و فروشنده آن یک شخص ترک باشد.
 • اگر می‌خواهید با خرید خانه در استانبول، اقامت ترکیه را کسب کنید باید ارزش ملک مورد نظر حداقل ۲۵۰ دلار آمریکا و تاپو باشد.

قیمت خانه

هزینه برای خانه‌های ویلایی چقدر است؟

قیمت خانه در استانبول ترکیه به پول ایران ویلاها به‌دلیل امکاناتی که دارند گران‌تر از املاک معمولی هستند. زیرا هم از لحاظ موقعیت جغرافیایی و هم امکانات تفریحی دارای مزایای بیشتری هستند. قیمت خانه‌های ویلایی در استانبول تقریبا از ۴۰۰ هزار لیر شروع می‌شود. یکی از ویژگی‌های خانه‌های ویلایی استانبول، منظره دریا و ساحلی آن است. بهترین ویلاها را می‌توانید در مناطق ببک و بشیکتاش ترکیه خریداری کنید. این مناطق شامل افراد مرفه و تفریحات هیجان‌انگیز و همچنین آرامش‌بخش هستند. با توجه به این‌که گفتیم اسن‌یورت یکی از بهترین و ارزان‌ترین خانه‌ها را دارد، اگر قصد خرید خانه در بهترین منطقه استانبول دارید یعنی در این منطقه، باید مبلغی حدود ۳۶۰ هزار لیر بپردازید. البته قیمت ملک در استانبول بسته به تعداد اتاق‌ها و موارد دیگر متغیر است. مثلا یک ملک یک خوابه در اسن‌یورت حدودا ۲۱۰ هزار لیر است. [caption id="attachment_150" align="aligncenter" width="640"]هزینه خانه های جذاب قیمت خانه در ترکیه استانبول به پول ایران[/caption]

خرید خانه در بیلیک دوزو

اگر قصد خرید خانه در بیلیک دوزو استانبول را دارید، هر چه خواهان امکانات بیشتری باشید قیمت ملک هم گران‌تر می‌شود. مثلا یک واحد یک خوابه مبله معمولی ۵۶۰۰ لیر است. در حالیکه اگر قصد خرید پنت هاوس را داشته باشید باید حدودا مبلغ ۱۲۵۰ هزار لیر پرداخت کنید. این قیمت در مورد خانه‌های ویلایی بیلیکدوزو تقریبا دو برابر و چیزی حدود ۲۵۵۰ هزار لیر است. یعنی مبلغی معادل ۵۷ میلیارد تومان به پول ایران! قیمت خانه در استانبول تقریبا به صرفه است. زیرا یکی از پر رونق‌ترین شهرهای ترکیه محسوب می‌شود. در واقع اگر قصد داشتن یک زندگی آرام با امکانات رفاهی متوسط در شهر توریستی استانبول را داشته باشید می‌توانید یک آپارتمان یک خوابه با ۳۰۰ هزار لیر تهیه کنید. این مبلغ چیزی حدود ۷۰۰ میلیون تومان به پول ایران است. ناگفته نماند که پاسپورت ترکیه رتبه بالایی در جهان دارد که می‌توانید با آن بدون ویزا به ۷۱ کشور دنیا سفر کنید. خانه های جذاب استانبول

جذابیت‌های خرید ملک صرف نظر از قیمت

قیمت خانه های ترکیه استانبول: اکنون قصد داریم از ویژگی‌های دیگر استانبول بگوییم که شما را به خرید خانه در این منطقه ترغیب می‌کنند.

 • هزینه‌های جاری در استانبول ترکیه از دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار کمتر است.
 • به‌دلیل دریا و ساحل گسترد‌ه استانبول، می‌توانید ویلا یا آپارتمان موردنظرتان را با قیمت ارزان خریداری کنید.
 • از آن‌جا که استانبول بهترین مراکز تفریحی، گردشگری و سرگرمی را دارد، می‌توانید یک زندگی شاد و جذاب را تجربه کنید. وجود این مراکز در نزدیکی یک منطقه می‌تواند بر قیمت ملک در استانبول موثر باشد.
 • انواع تفریحات دریایی، اسکی و... در استانبول فراوان است که همین مورد باعث جذب بسیاری از افراد بوده است.
 • فراوانی و تنوع در محصولات برند و باکیفیت ترکیه به وضوح مشاهده می‌شود.
 • سیستم حمل و نقل راحتی دارد و تمام وسایل نقلیه اعم از هواپیما، مترو و... در این شهر موجود است.
 • مهم‌ترین مزیت خرید خانه در استانبول، فرصت‌های متنوع و زیاد برای سرمایه‌گذاری است. به این ترتیب می‌توانید علاوه‌بر خرید خانه و دریافت سود در بلندمدت، درخواست شهروندی این کشور را هم بدهید.
 • اگر از اتباع خارجی برای ترکیه محسوب می‌شوید، نگران خرید ملک و مراحل آن نباشید. دولت ترکیه خرید املاک را برای افراد بسیار آسان کرده و فقط باید مراحل گفته شده را به دقت طی کنید.
 • یکی از مزایای مهم خرید ملک در استانبول این است که می‌توانید هزینه آن را قسطی پرداخت کنید در حالی‌که سند هم به نام خودتان است.
 • گرفتن شهروندی این کشور هم مانند خرید ملک بسیار آسان است. مردم ترکیه فرهنگ و علایقی نزدیک به ایرانیان دارند به‌همین دلیل رفتار آن‌ها با مردم ایران صمیمانه است.

خانه های زیبای استانبول

خرید ملک ارزان در استانبول

قیمت خونه تو استانبول خرید ملک در کشور ترکیه، یک سرمایه‌گذاری عالی است. افراد با اهداف مختلفی به سرمایه‌گذاری در این کشور اقدام می‌نمایند. سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک آن‌هم در شهر استانبول، می‌تواند برای هرکسی یک رؤیا باشد. اما خبر خوش این است که خرید خانه در شهر استانبول رؤیا نیست. چراکه شما با در اختیار داشتن هر مقدار سرمایه می‌توانید این کار را انجام دهید. به همین مناسبت ما در این مقاله از خرید ملک ارزان در استانبول بیشتر خواهیم گفت. همراه ما باشید.

خرید آپارتمان ارزان در استانبول

خرید ملک در کشور ترکیه و شهر استانبول با اختلاف کمی، شبیه به خرید خانه در ایران است. همان‌طور که در ایران شما می‌توانید با هر مقدار پول، خانه‌ای خریداری کنید، در استانبول نیز، همین مصداق وجود دارد. خرید ملک ارزان در استانبول، روشی است که شما را صاحب‌خانه می‌کند.

خرید خانه ارزان در استانبول

خریداری خانه تابع بعضی از فاکتورها است. در واقع این فاکتورها وجود دارند تا قیمت حقیقی خانه، تعیین شود. در ادامه بعضی از این فاکتورها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 • متراژ

پرواضح است که خانه‌های با متراژ زیادتر نسبت به خانه‌هایی با متراژ کمتر از قیمت بیشتری برخوردارند. چرا که اندازه زمین نقش تعیین‌کننده‌ای بر قیمت خانه دارد؛ لذا اگر خرید خانه ارزان در استانبول هدف شماست. باید این موضوع را موردنظر قرار داده و تاحدامکان خانه‌ای با متراژ کمتر را انتخاب نمایید.

 • موقعیت

بدیهی است که خانه‌های درون شهر نسبت به خانه‌هایی که در اطراف شهر ساخته می‌شوند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. اگر قصد شما خرید خانه در استانبول با ۱۰۰ هزار لیر است، بهتر است در حومه شهر به دنبال آن بگردید. البته گفتنی است که شما می‌توانید با پایین آوردن متراژ نیز چنین خانه‌ای را در محله‌های داخلی استانبول خریداری نمایید. شما می‌توانید با خرید سوئیت در استانبول مبلغ کمتری خرج کنید.

 • امکانات

قطعاً می‌دانید که امکانات و تجهیزات تا چه حد بر روی قیمت ملک تأثیرگذار هستند؛ لذا اگر به دنبال خرید ملک ارزان در استانبول هستید بایستی تا حد زیادی بر روی امکانات یا اصطلاحاً آپشن‌ها خط بکشید. دوربین‌های مداربسته، استخر، پارک و... از جمله امکانات مجتمع‌های مسکونی به‌حساب می‌آیند.

 • سال ساخت

سال ساخت یک مجموعه، تأثیر مستقیمی بر قیمت آن دارد. قطعاً خانه‌های نوساز و کلید اول نسبت به خانه‌های دسته دوم و یا دست چندم از قیمت بالاتری برخوردار هستند. اگر قصد شما خرید ملک ارزان در استانبول است پیشنهاد ما به شما این است که بر روی خانه‌های چند سال ساخت تمرکز کنید. خرید آپارتمان دست‌دوم در استانبول باعث می‌شود تا شما به شیوه‌ای راحت‌تر در این کشور صاحب‌خانه شده و دست‌کم اقامت این کشور را به دست آورید. اما به‌منظور خرید خانه دست‌دوم بایستی بعضی از نکات را موردتوجه قرارداد. در ادامه بعضی از آنها را برای شما بازگو خواهیم کرد:

خرید خانه ارزان‌قیمت در استانبول

وضعیت ایمنی ساختمان:

خانه‌های دست‌دوم معمولاً از استهلاک برخوردارند؛ لذا درنظرگرفتن بحث ایمنی در انتخاب این دست از خانه‌ها اهمیت دارد. تاحدامکان در زمان بازدید، یک کارشناس خبره را با خود همراه ببرید. وی می‌تواند در ارتباط با ایمنی ساختمان اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد. به‌خصوص اینکه کشور ترکیه در یک ناحیه زلزله‌خیز قرار گرفته لذا کیفیت ستون‌های ساختمان، کیفیت ستون‌های پارکینگ و استاندارد بودن نقشه ساختمان از اهمیت دوچندانی بهره می‌برند.

همسایه:

معمولاً در خانه‌های چند سال ساخت، اکثر واحدها ساکنانی دارند. ازآنجاکه زندگی در خانه و در جوار همسایه، روتین همیشگی شما خواهد شد لازم است تا در انتخاب همسایه، دقیق باشید. لازم نیست در کار همسایگان دخالت کرده و یا اصطلاحاً بخواهید سر از کار آنان درآورید. تنها کافی است تا یکی دومرتبه به آنجا رفت‌وآمد کرده و میزان شلوغی مجتمع مسکونی را بسنجید. این نکته در زمان خرید خانه دست‌دوم در استانبول اهمیت پیدا می‌کند. چرا که شما در حال هم‌جوار شدن با کسانی هستید که فرهنگ و زبان متفاوتی نسبت به شما دارند؛ لذا انتخاب همسایه خوب نقش مهمی در پروسه خرید خانه ایفا می‌کند.

وضعیت کنتورها:

این مورد نیز جزو موارد مهمی است که کمتر موردتوجه قرار می‌گیرد. حتماً وضعیت کنتورها را بررسی نمایید. اگر کنتورها از یکدیگر جدا نبودند از مشاور املاک یا صاحب ملک راجع به نحوه محاسبة آن سؤال کنید. یادتان باشد خرید ملک ارزان در استانبول بعضی از چالش‌های این‌چنینی را در خودش دارد.

شارژ ماهیانه:

در هنگام خرید آپارتمان دست‌دوم ارزان در استانبول، دقت کنید که شارژ ماهیانه در میان اعضا چگونه تقسیم می‌شود. الزاماً کمتر بودن مبلغ شارژ ماهیانه قضیه‌ای نیست که به نفع باشد. دقت داشته باشید که مبلغ هزینه بایستی با مخارج ساختمان و نیازهای آن در یک تناسب منطقی قرار بگیرد. در غیر این صورت در آینده و در هنگام خرابی وسایل و تعمیر آنها با مشکل مواجه خواهید شد. پس پیش از خرید، تمامی این جوانب را بسنجید که در آینده با خیال راحت‌تری زندگی کنید.

انتخاب بهترین طبقات:

اگر قصد خرید آپارتمان دست‌دوم را دارید، به خرید خانه در طبقات بالا فکر نکنید. چرا که معمولاً آسانسور در چنین مجتمع‌هایی دچار استهلاک شده و ممکن است در بازه‌های زمانی کوتاه و به طور مکرر خراب شود. البته طبقه اول هم طبقه ایده‌آل نیست. چراکه رفت‌وآمد در این طبقه زیاد بوده و معمولاً به دلیل قابل‌دسترس بودن ضریب امنیت در آن پایین است. ازاین‌رو طبقات دو و سه می‌توانند بهترین انتخاب باشند.

خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه

 • امکانات رفاهی:

این مورد یکی از مهم‌ترین مواردی است که در هنگام خرید خانه باید به آن دقت کرد. فرقی نمی‌کند خانه‌ای که قصد خرید آن را دارید نو و تازه‌ساز باشد و یا دست چندم و قدیمی. وجود امکانات رفاهی تحت هر شرایطی لازم است. شما نباید ملک را در جایی انتخاب کنید که برای دسترسی به مدرسه، بازار، بیمارستان، مراکز خرید و... مجبور به سوارشدن و پیاده شدن باشید. علی‌الخصوص برای خرید ملک ارزان در استانبول این نکات بایستی بیش‌ازپیش مورد دقت قرار بگیرند. اگر قصد شما خرید ملک در استانبول ارزان است. دیگر باید حواستان به هزینه‌های اضافی باشد و دور هزینه‌هایی چون هزینه رفت‌وآمد غیرضروری را خط بکشید. پس حتی‌الامکان ملک را در جایی انتخاب کنید که به امکانات رفاهی دسترسی خوبی داشته باشد.

 • لوکیشن

مورد مهم بعدی که به‌صورت مستقیم بر قیمت خانه تأثیر می‌گذارد، لوکیشن یا محله نام دارد. بدیهی است که محله‌های لوکس گران‌قیمت‌تر از محله‌های متوسط شهر هستند. به‌عنوان‌مثال قیمت خانه در منطقه بشیکتاش ترکیه به‌مراتب گران‌تر از قیمت خانه در منطقه سیلیوری است؛ بنابراین اگر خرید خانه در استانبول ارزان موردنظر شماست. باید دور محله‌های گران‌قیمت و اعیان‌نشین را خط بکشید و برای خرید ملک در محله‌های ارزان این شهر جستجو کنید. در ادامه بعضی از محله‌های ارزان استانبول را به شما معرفی خواهیم کرد.

خرید خانه کوچک در استانبول

محله‌های ارزان

 • آرناواتکوی

Arnavutkoy محله ای است که در نزدیکی فرودگاه جدید شهر استانبول واقع شده است. گفته می‌شود که آرناواتکوی جزو مناطق مهاجر پذیر شهر بوده و اکثرا ترک های غیر بومی استانبول در آنجا ساکن هستند. اگر به دنبال خرید خانه ارزان در استانبول هستید حتماً به Arnavutkoy سر بزنید.

 • بیلیکدوزو

Beylikduzu منطقه‌ای است که می‌شود در آن خانه ارزان پیدا کرد. بیلیکدوزو جزو مناطق خوب و با قیمت مناسب این شهر می‌باشد. امکانات شهری نیز در این منطقه فراوان هستند. گفته می‌شود که شهرسازی در این منطقه منظم بوده و اکثر ساختمان‌های این منطقه بافاصله‌های استاندارد در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. پس اگر به دنبال خرید ملک ارزان در استانبول هستید و کیفیت زندگی برایتان مهم است حتماً به بیلیکدوزو سر بزنید.

 • سنجاق تپه

به‌منظور خرید سوئیت ارزان در استانبول می‌توانید روی این منطقه حساب باز کنید. Sancaktepe در بخش آسیایی شهر استانبول واقع گشته است. این منطقه در سال 2009 با برخورداری از شهرداری، بیمارستان، مدرسه و سایر امکانات رفاهی به یک منطقه مستقل تبدیل شد؛ لذا می‌توان سنجاق تپه را یک منطقه نوظهور در دل شهر استانبول خطاب کرد. خانه‌های این منطقه قیمت‌های مناسبی دارند و به همین علت سنجاق تپه برای کسانی که به دنبال خرید ملک ارزان در استانبول هستند عنوان یک گزینه خوب و مناسب را دارد.

خرید سوئیت در استانبول

 • سلطان قاضی

Sultangazi در قسمت اروپایی شهر استانبول واقع است. این منطقه 16 محله را در خودش جای می‌دهد. این منطقه ازیک‌طرف با دریا و از طرف دیگر با جنگل هم‌جوار است و همین باعث گشته تا سلطان قاضی از آب‌وهوای خوب نیز بهره ببرد. در کنار تمامی این مزایا لازم به ذکر است پروژه‌های ساخت‌وساز فراوانی در این منطقه در حال اجرا هستند. تمامی این آیتم‌ها در کنار هم باعث شده‌اند این منطقه برای کسانی که به‌قصد سرمایه‌گذاری به شهر استانبول وارد می‌شوند بهترین انتخاب باشد. گفتنی است که خرید ملک ارزان در استانبول، در این منطقه ممکن است. چرا که زمین در این منطقه قیمت معقولی دارد.

 • آوجیلار

Avcilar در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار دارد. از مرکز شهر تا این منطقه، تقریباً نیم ساعت فاصله زمانی وجود دارد. وجود پروژه‌های متعدد عمرانی در آوجیلار باعث شده‌اند تا قیمت ملک در این منطقه تا حد زیادی پایین بیاید؛ لذا اگر به دنبال خرید ملک ارزان در استانبول هستید، حتماً به منطقه آوجیلار سر بزنید. گفتنی است که بعضی از مراکز مهم صنعتی، اتوبان E5 و دانشگاه، این منطقه را به یک مکان مهم و مطلوب تبدیل کرده اند. در این منطقه می توانید خرید آپارتمان رو به دریا در استانبول را تجربه کنید

 • چاتالجا

CATALCA منطقه‌ای در بخش اروپایی است. این منطقه میان دو دریا، دریای مرمره و دریای سیاه واقع شده است. درگذشته این منطقه یک روستا بوده اما در حال حاضر پروژه‌های عمرانی زیادی در این منطقه در حال اجرا هستند. در این منطقه بعضی از ویلاهای ییلاقی بسیار گران هستند. اما شما به‌منظور خرید خانه کوچک در استانبول می‌توانید به CATALCA مراجعه کرده و در آنجا به دنبال خرید ملک ارزان در استانبول باشید.

 • اسنلر

ESENLER یکی از مناطق قدیمی در بخش اروپایی شهر استانبول می‌باشد. این منطقه 16 محله را در درون خودش جای‌داده است. این منطقه جزو مناطق ارزان‌تر شهر بوده و شما به‌منظور خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه می‌توانید به این منطقه مراجعه نمایید. بر روی نقشه جغرافیا قاضی عثمان پاشا و باغجیلار از جمله مناطقی هستند که با اسنلر مرز مشترک دارند. این منطقه جزو مناطقی است که کاملاً مسکونی بوده و جلوه‌ای از صنعتی بودن در آن دیده نمی‌شود. البته اسنلر مانند هر منطقه دیگری محله‌های پایین و بالا دارد. محله‌های پایین جزو محلات نامناسب و محله‌های بالا جزو محلات مناسب‌تر می‌باشند. اگر به هدف خرید ملک ارزان در استانبول به اسنلر رفتید حواستان باشد که در محله‌های نامناسب آن به دنبال خانه نگردید و تمرکز را بر روی محله‌های مناسب بگذارید.

 • سلطان بیلی

Sultanbeyli در قسمت آسیایی شهر استانبول واقع است و جزو مناطق با قیمت مناسب می‌باشد. سلطان بیلی و سنجاق تپه دو منطقه هستند که در مجاورت یکدیگر قرار گرفته‌اند. وجود بازارهای روز، بیمارستان، درمانگاه، مدرسه، داروخانه، امکانات رفاهی و شبکه حمل‌ونقل گسترده سلطان بیلی را به منطقه‌ای خوب و با قیمت مناسب تبدیل کرده است. با خرید در این منطقه خرید آپارتمان در منطقه آسیایی استانبول را تجربه کنید.

خرید آپارتمان قسطی در استانبول

پاسخ به این سؤال مثبت است لذا شما می‌توانید با دریافت وام از بانک و یا با پیش‌خرید واحدهای مسکونی در شهر استانبول صاحب‌خانه شوید. گفتنی است این روش‌ها کاملاً قانونی بوده و می‌تواند افراد را به اهداف اقتصادی‌شان برساند.

خرید خانه در استانبول با اقساط 5 ساله

خرید اقساطی خانه بیشتر برای کسانی مناسب است که هزینة کافی برای خرید نقدی خانه را ندارند. در چنین شرایطی افراد می‌توانند از روش‌های دیگری برای خرید خانه اقدام نمایند.

خرید سوئیت ارزان در استانبول

پیش‌خرید واحدهای مسکونی روشی منطقی و قانونی است. گاهی پیش می‌آید که مالک یا کارفرمای یک پروژه در حین اجرا با مشکلات مالی روبرو می‌گردد. پیش‌فروش‌کردن واحدها یکی از بهترین روش‌ها به‌منظور جبران است. معمولاً خانه‌هایی که با روش پیش‌فروش، به فروش می‌رسند ارزان‌تر از واحدهایی هستند که به طور کامل ساخته شده‌اند. خرید واحدهای پیش‌فروش شده برای کسانی که به دنبال خرید ملک ارزان در استانبول هستند، یک روش خوب و مطمئن است. در چنین روشی مالک، ملک را با قیمتی مشخص در معرض فروش قرار می‌دهد. خریدار به‌منظور خرید آن بایستی مبلغی از هزینه کلی را در ابتدا و مابقی مبلغ را به‌صورت قسطی و یا یکجا اما در زمان دیگر پرداخت نماید. با وجود فاصله‌ای که میان پرداخت اول و پرداخت‌های بعدی وجود دارد، خریدار از این شانس برخوردار است که در طول زمان و تا موعد سررسید مابقی پرداخت‌ها، کسری بودجه را جبران نماید و این یکی از مزیت‌های خوب خرید خانه‌های پیش‌فروش می‌باشد. دریافت وام: بانک‌های استانبول در زمینة خرید ملک، خدمات خوبی را ارائه می‌دهند، ارائه وام یکی از این خدمات است. فرقی نمی‌کند که شما قصد خرید یک‌خانه کامل را داشته باشید و یا بخواهید از روش پیش‌خرید خانه استفاده کنید. در کشور ترکیه این فرصت برای شما وجود دارد که کسری بودجه را از طریق دریافت وام جبران نمایید؛ لذا خرید آپارتمان قسطی در استانبول، یکی از روش‌های ایمن خرید ملک تلقی می‌شود.

خرید اقساطی ملک در استانبول

گفتنی است که وام بانک‌های استانبول می‌تواند بیش از 60 درصد هزینه خرید خانه را تأمین نماید. کافی است شما به بانک بروید و نوع وامی که مدنظرتان می‌باشد را انتخاب نمایید. همچنین شما باید اطلاعات کافی راجع به سرمایه و حساب پس‌انداز خودتان را نیز در اختیار بانک قرار دهید. کارشناسان بانک موردنظر تمامی شرایط موجود را ارزیابی کرده و چنان‌که برای آنها ثابت شود که شما توان بازپرداخت مبلغ وام را دارید، وام به شما تعلق خواهد گرفت. بازپرداخت مبلغ وام در بازه 1 الی 10 ساله قابل انجام می‌باشد؛ لذا خرید خانه در استانبول با اقساط 5 ساله، یکی از روش‌های خرید خانه در این کشور به‌حساب می‌آید.

خرید خانه در استانبول ارزان

اینکه برای خرید ملک ارزان در استانبول، روش‌های متعدد و گوناگونی وجود دارد. شما با هر مقدار بودجه می‌توانید برای انجام این عمل اقدام کرده و نسبت به پرسود بودن سرمایه‌گذاری‌تان مطمئن باشید. همان‌طور که در این مقاله ملاحظه کردیم، خرید خانه در این کشور اوراسیایی تابع فاکتورهای گوناگونی است، در این نوشته سعی بر این داشتیم تا این فاکتورها و توضیحات مربوطه ارائه گردند.

درباره قیمت ملک ارزان در استانبول

قیمت ملک ارزان در استانبول با حداقل یک میلیارد تومان امکان‌پذیر است، در واقع شما با 250 هزار دلار قادر به خرید ملکی ارزان در استانبول هستید؛ بنابراین هزینه زیادی برای خانه‌دارشدن در ترکیه نیاز نیست و به‌آسانی می‌توان شهروند این کشور گردید. شما بایستی در ابتدا از این شهر اطلاعاتی را کسب نموده و طریقه شهروندی در این شهر و زندگی در آن را دریابید. سپس بدون درنظرگرفتن بودجه موردنیاز و دارایی‌ای که دارید، اقدام به سرمایه‌گذاری در این کشور نموده و تابعیت دوم کشور دلخواه خود را اخذ نمایید. در نهایت با یک پروسه ساده و در عرض سه ماه تابع این کشور می‌شوید و پاسپورت خود را دریافت می‌کنید. شما با کمی هوشمندی قادر به یادگیری زبان و جابه‌جایی از کشوری به کشور دیگر هستید، فقط بایستی کمی در این زمینه‌ها اطلاعات خود را ارتقاء دهید و سپس بدون گرفتن ویزا به هر نقطه از جهان که می‌خواهید، سفر کنید. همچنین می‌توانید با خرید یک ملک در استانبول و اجاره آن به درآمد خوبی نیز دست یابید. پس با خرید یک ملک در استانبول می‌توانید شهروند و سیتی‌زن آنجا شوید و روزبه‌روز سرمایه خود را افزایش دهید. البته خواه‌ناخواه باگذشت زمان، سرمایه شما چندین برابر می‌شود و شما به سود بالایی دست خواهید یافت. در نتیجه هراندازه درباره قیمت ملک ارزان در استانبول صحبت کنیم، بازهم جا برای صحبت در این مورد بسیار است. این شهر املاک بسیار زیبایی دارد که این املاک دارای قیمت‌های کاملاً منصفانه و به‌صرفه‌ای برای خرید هستند.

قیمت آپارتمان کوچک در استانبول

اگر بخواهیم در مورد قیمت خرید آپارتمان در استانبول بدانیم، چندان کار سختی نیست. شما با کمک مشاورین املاک که در کشور مبدأ و نیز کشوری که می‌خواهید در آنجا ملک بخرید، می‌توانید کمک‌های لازم را برای خرید آپارتمانی نقلی و ارزان کسب کنید. درنتیجه توسط این مشاورین خبره و کاربلد و باتوجه‌به قیمت ملک ارزان در استانبول اقدام به خرید یکی از این آپارتمان‌ها و خانه‌های کوچک نمایید. برای خرید یک‌خانه در ترکیه بایستی ابتدا شهری را که می‌خواهید در آنجا خانه بخرید، را انتخاب نمایید، سپس هزینه و سرمایه‌ای که در دست دارید، را برآورد نموده و بهترین گزینه مطابق با آن را با کمک مشاورین املاک خریداری نمایید. اقامت در استانبول هزینه‌ای بیشتری در مقابل شهرهای دیگر ترکیه دارد و این موضوع به دلیل توریستی بودن این شهر است.

خانه ارزان در استانبول

با سرمایه‌گذاری اندک می‌توان خانه ارزان در استانبول خریداری نمود. فقط باید روال و فرایند درست صاحبخانه شدن را به نحوی شایسته طی نمود. در واقع در چند سال اخیر، خرید خانه در استانبول توسط مردم ایرانی‌تبار افزایش‌یافته است. پرواز از ایران به ترکیه 3 ساعت زمان می‌برد و زمان زیادی را برای رسیدن به این کشور طی نمی‌کنیم. همچنین نزدیک بودن استانبول به کشورمان، دلیل اصلی قیمت ملک ارزان در استانبول است. این موضوع بسیار مهم است که شما دقت عمل لازم را جهت خرید یک‌خانه ارزان انجام دهید و قوانین و سیستم‌های معینی که در یک کشور برای خانه‌دارشدن وجود دارد، را به طور کامل رعایت کنید. در نهایت اگر این نکات را رعایت نکنید، دچار مشکل خواهید شد. پس تمام سعی خود را برای رعایت این موارد بکنید و اگر در فهم و اجرای آنها دچار مشکل شدید، از صاحبان این امر راهنمایی‌های لازم را کسب کنید.

قیمت خانه ارزان در استانبول

قیمت خانه ارزان در استانبول شاید به دلیل نزدیکی این کشور به کشور ما نیز باشد. در واقع اختلاف کم قیمت به این دلیل است که این دو کشور فاصله زیادی را با یکدیگر ندارند. البته اساساً قیمت ملک و خانه در این کشور ارزان و مناسب است. گاهی تفاوت فاحش قیمتی بین بعضی از نقاط بالای شهر تهران با استانبول نیز دیده می‌شود. در نهایت قیمت ملک ارزان در استانبول، در بین کشورهای آسیایی زبانزد است و حتی گاهی در مقایسه با ایران ارزان‌تر نیز می‌باشد؛ بنابراین گذراندن اوقات تفریح افراد در این شهر و خانه‌های ارزان آن برای همگان محبوبیت پیدا می‌کند. اگر می‌خواهید خانه بخرید، محل زندگی را بایستی از هر نظر بسنجید، به‌عنوان نمونه محل زندگی باید به مدرسه، مهدکودک، فضای ورزشی و استخر نزدیک باشد و نزدیک بودن مترو نیز یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای خرید یک‌خانه است. در واقع تمام این موارد را باید، موردتوجه قرارداد.

ارزان‌ترین خانه در استانبول

اگر بخواهیم ارزان‌ترین خانه در استانبول را خریداری کنیم، بایستی حداقل 700 میلیون تومان در اختیار داشته باشیم؛ بنابراین شما با این میزان سرمایه قادر به خرید ملکی در نقاط متوسط شهر استانبول هستید و نیازی نیست به قسمت‌های دورافتاده برای خرید ملک با این میزان سرمایه باشید. این مقدار پول برای خانه‌ای کوچک در حدود 50 متر کفایت می‌کند و در غرب استانبول شما می‌توانید آن را خریداری نمایید. این میزان سرمایه معادل 300 هزار لیر است که شما در بعضی شرایط خاص‌تر می‌توانید آپارتمانی 70 متری و یک خواب را با آن تهیه کنید. در عصر جدید، با خرید خانه در ترکیه قادر به اخذ اقامت در آنجا نیز خواهید بود. البته اخذ اقامت راه‌های دیگری نیز دارد. البته این اخذ اقامت فقط مختص کسانی است که در یک خانواده هستند. در هنگام خرید ملک اگر شریکی اقدام به خرید ملک می‌نمایید، بایستی در سند خانه یا همان تاپو اسامی ذی‌نفعان درج شود، تا بتوان برای اقامت اقدام کرد. اگر میزان بهای خانه بالای 250 هزار دلار باشد، مسلماً به شما اقامت آن کشور را می‌دهند و همچنین افراد زیر 18 سال نیز می‌توانند، سیتی‌زن آن شهر شوند.

آپارتمان ارزان در استانبول

برای تهیه آپارتمان ارزان در استانبول که شهری توریستی است، نیاز چندانی به سرمایه آن‌چنانی نیست. این شهر برای سرمایه‌گذاری بسیار مناسب است و رشد قیمت در این شهر بالا است. در واقع از لحاظ بازار خریدوفروش ملک استانبول در ترکیه بسیار پررونق می‌باشد. قیمت ملک ارزان در استانبول چیز عجیبی نیست و هر فردی با گرفتن تابعیت دوم و پاسپورت می‌تواند از شهروندان دایم این شهر گردد. در نهایت خرید ملک در استانبول فوق‌العاده روند سریعی دارد و دولت ترکیه این خدمات را برای رفاه حال اتباع خارجی ارائه می‌دهد. انواع خانه‌ها در مدل‌های آپارتمانی، مجتمع و ساحلی در این کشور موجود می‌باشند. همچنین شما می‌توانید به طور اقساط نیز وجه خانه را پرداخت نمایید. استانبول از نظر حمل‌ونقل و تجهیزات آن حرف نخست را در بین کشورهای جهان می‌زند، همچنین مترو، هواپیما و سایر وسایل نقلیه آن کامل و قابل‌دسترسی برای همگان در هر نقطه‌ای از شهر که باشند، می‌باشد.

قیمت خرید آپارتمان دست‌دوم در استانبول

در نهایت با تمام گفته‌ها می‌توان اطلاعاتی را در مورد قیمت خرید آپارتمان دست‌دوم در استانبول کسب نمود. قیمت ملک ارزان در استانبول از ویژگی‌های برتر این شهر است که علاوه بر رتبه بالای این شهر، قیمت‌ها کاملاً مناسب و به‌صرفه می‌باشند؛ بنابراین فرصت سرمایه‌گذاری مناسب با خرید خانه در این کشور موجود است و اخذ شهروندی ترکیه از این راه فوق‌العاده راحت است. این در حالی است که بسیاری از کشورها به‌هیچ‌عنوان روند راحت و سریعی برای دریافت شهروندی ندارند و دراین‌بین گاهی باید حرکات زننده و وضعیت بدی را نسبت به هویت خود تحمل نمایند. اما در استانبول شما به‌راحتی می‌توانید ملک موردنظر خود را خریداری و در آنجا اقامت گزینید. در استانبول ارزان‌ترین قیمت برای خانه‌های کوچک و دست‌دوم که فاقد اتاق‌خواب هستند، چیزی در حدود 170 هزار لیر است. البته این قیمت در شهرهای کوچک‌تر به نسبت محله‌های بالای شهر و ایان نشین کمتر است و شما با مبلغ 150 هزار لیر نیز قادر به خرید آپارتمان دست‌دوم در استانبول می‌باشید. قیمت خرید آپارتمان دست‌دوم در استانبول از 500 میلیون تومان شروع می‌شود و در بعضی شرایط ملک‌های ارزان‌تری نیز برای فروش در استانبول یافت می‌شوند. همچنین شما می‌توانید اگر همین مبلغ را نیز در اختیار ندارید، خانه مد نظرتان را پیش‌خرید کنید. روش پیش‌خرید یک‌خانه بسیار روش راحت و آسانی برای خانه‌دارشدن است. قیمت ملک ارزان در استانبول بازه‌ای بین 500 الی 700 میلیون می‌باشد. در نهایت اگر می‌خواهید پاسپورت ترکیه را ظرف 3 ماه دریافت کنید، بایستی شرایطی را رعایت کنید. به‌عنوان‌مثال خانه باید به‌صورت نقد خریداری شود و تا سه بار ملک فروخته شده، به افراد ایرانی فروخته شده باشد. همچنین خانه‌تان را در سه سال آینده نمی‌توانید به معرض فروش بگذارید.

جمع بندی

در نهایت با توجه به توضیحات مفید و اساسی که در رابطه با معرفی، تحلیل و بررسی خرید ملک در استانبول و همچنین میزان قیمت آپارتمان در این شهر خدمت شما به طور کامل بیان کردیم؛ شما در رابطه با موضوع خرید خانه در منطقه استانبول می توانید به مجموعه حرفه ای و مجهز کوبه مراجعه کنید و مشاوره های لازم و ضروری را از آن ها دریافت کنید.

کلام آخر این که اگر به‌دنبال سرمایه‌گذاری روی املاک هستید، استانبول ترکیه از بهترین مناطق محسوب می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به خرید ملک ارزان در استانبول می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. امید است که این مطلب برای شما جالب و کاربردی بوده باشد.    

خرید ملک در استانبول

پیشنهاد کوبه

 • Image Description

  BAHARYAKA

  قیمت از : 4,100,000 لیرترکیه
  • اتاق : 1+4
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 228.16 m2
  • شناسه ملک: ST545KB
 • Image Description

  ACAR BLU

  قیمت از : 9,683,200 لیرترکیه
  • اتاق : 1+3
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 273.69 m2
  • شناسه ملک: ST390KB
 • Image Description

  VERSUS DRAGOS

  قیمت از : 4,684,900 لیرترکیه
  • اتاق : 1+3
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 253.24 m2
  • شناسه ملک: ST372KB

فایلهای جدید املاک

 • Image Description

  NOUVEL MALTEPE

  قیمت از : 7,927,420 لیرترکیه
  • اتاق : سایر
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 249 m2
  • شناسه ملک: ST502KB
 • Image Description

  BAHARYAKA

  قیمت از : 5,448,800 لیرترکیه
  • اتاق : 1+4
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 289.71 m2
  • شناسه ملک: ST550KB
 • Image Description

  MINA TOWERS

  قیمت از : 1,473,300 لیرترکیه
  • اتاق : 1+1
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 91.28 m2
  • شناسه ملک: ST463KB

مناطق استانبول