موزه ماشین های کلاسیک اورال آتامان

موزه ماشین های کلاسیک اورال آتامان استانبول

موزه ماشین‌های کلاسیک اورال آتامان از جذاب ترین موزه های ترکیه می باشد که در محله ساحلی تاربیا در استانبول قرار دارد و مقصدی ایده‌آل برای طرفداران ماشین‌های کلاسیک است. این موزه خصوصی با دو هزار متر مربع مساحت، شامل بیش از ۶۰ خودرو سواری باری و موتور سیکلت‌های قدیمی می‌باشدد که همگی به سال‌های بین ۱۹۲۰ تا ۱۹۷۰ تعلق دارند و در یک ساختمان شیشه ای به نمایش گذاشته شده است.

همچنین روشنایی ساختمان به وسیله پنل های نئونی تأمین می شود که از ویژگی های بارز آن دوره در آمریکا است و بطور کلی طراحی این فضا به گونه ای است که نوستالژی آن سال ها را برای بازدید کننده تداعی می کند. 
ماشین‌های این موزه بخش عظیم و باشکوهی از تاریخ خودروسازی جهان هستند که علاقه‌مندان و طرفداران بسیاری را به موزه‌های این‌ چنینی می‌کشانند. این موزه نه تنها میزبان ماشین های کلاسیک آمریکایی است، بلکه لوازم و وسایل جانبی مربوط به این ماشین های قدیمی نیز قابل مشاهد هستند.

این وسایل به اختصار شامل پمپ های سوخت، جک اتومبیل ها و پوشش های چرخ می باشد. بازدید از موزه‌ اورال آتامان برای هر گروه سنی سرگرم کننده خواهد بود. 
آتامان برای برپایی آین موزه از کودکی خود الهام گرفته و ایده احداث و تاسیس این مجموعه را از کودکی زمانی که در حدود سال ۱۹۴۶ به همراه پدر خود در اطراف شهر بدروم رانندگی می کردند، در ذهن خود پرورانده بود. بنا بر همین ایده آتامان موزه ماشین های کلاسیک استانبول را احداث و ماشین های کلاسیک را در معرض دید عموم قرار داد.

برای خرید ملک در استانبول می توانید از سایت املاک ترکیه کوبه استفاده کنید.

 


 

 

 

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش