منطقه قاضی عثمان پاشا

 

منطقه قاضی عثمان پاشا استانبول


یکی از معروفترین، پرجمعیت و همچنین یکی از قدیمی ترین ترین مناطق بخش اروپایی استانبول، منطقه قاضی عثمان پاشا استانبول است در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار دارد. غرب قاضی عثمان پاشا، منطقهء اسنلر، جنوب  و شرق آن منطقه ایوب و شمالش منطقهء سلطان قاضی است. بر اساس آمارهای رسمی که منتشر شد از طرف مقامات استانبول، مساحتی در حدود ۴/۷۶ کیلومتر دارد و دارای حدود ۵۰۰ هزار نفرجمعیت می باشد. منطقه قاضی عثمان پاشا، از ۱۶ محله تشکیل شده است.
منطقه قاضی عثمان پاشا از مناطق نسبتا نوساز استانبول می باشد که قبلا به (Küçükköy Mevkii)  مشهور بوده است. نام این منطقه از ژنرال معروف عثمانی قاضی عثمان پاشا ۱۸۳۲-۱۹۰۰ بود، که توسط سلطان عبدالحمید قاضی نامگذاری شد. این عنوانی است که به مبارزان بزرگ داده می شود. این منطقه در سال ۱۹۵۰ خالی از سکنه بود و هیچ‌گونه فعالیتی در آن برقرار نبود. به دلیل سنگلاخی بودن، به آن (Taşlıtarla) می گفتند ولی از سال ۱۹۸۳ به مرور جمعیت ساکنانش افزایش پیدا نمود. ضمنا این منطقه از سال ۱۹۶۳ دارای شهرداری مستقل بود و اکنون توسط حزب عدالت و توسعه اداره می‌شود.
برای تردد در این منطقه از شهر استانبول می‌توان از تاکسی‌های شهری و خطوط اتوبوس و دلموش استفاده کرد. علاوه بر این سه مورد این محله مجهز به خطوط تراموا می‌باشند. با افتتاح خط تراموای منطقه قاضی عثمان پاشا روندی رو به رشد در صنعت حمل و نقل به دست آورد و تبدیل به منطقه‌ای با بیشترین مهاجر شد.

قاضی عثمان پاشا


 محله قاضی عثمان پاشا استانبول، منطقه‌ای جدید و مدرن است و از نظر نرخ رشد جمعیت یکی از مناطق پیشرو استانبول است. امروزه با ساختارهای مدرن، مراکز خرید، مدارس پیشرفته و مراکز تفریحی جذاب شدند و می‌تواند مورد مناسبی برای سرمایه‌گذاری و همچنین خرید ملک و سکونت باشد. پروژه‌های مسکن در این منطقه دارای معماری‌های بسیار شیک و مدرن هستند. اغلب این معماری‌ها از سبک اروپایی الهام گرفته‌اند. این منطقه با توجه به رشد جمعیت و همچنین رشد پروژه‌های لوکس، این منطقه نسبت به سایر مناطق دارای بیشترین تحولات شهری است. البته می‌تواند به‌عنوان گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران مورد توجه قرار گیرد.
برای خرید ملک ارزان در استانبول می توانید از سایت املاک ترکیه کوبه استفاده کنید.


 

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش