مرکز خرید واتر گاردن

مرکز خرید واتر گاردن استانبول

مرکز خرید واتر گاردن استانبول  یکی از معروف ترین مراکز خرید استانبول می باشد.

شاید بزرگترین نباشد اما یکی از زیباترین مراکز خرید به شمار می رود و بیش تر به عنوان یک مرکز نمایش آتش و لیزر به محبوبیت رسیده است. 

واترگاردن استانبول در منطقه آتاشهیر استانبول ترکیه و در بخش آسیایی آن واقع شده است که در زمینی به مساحت ۱۶۵۰۰۰ متر مربع ساخته شده است و تمرکزش بر مهیا کردن امکانات تفریحی و امتحان کردن غذاهای جدید برای مردم و توریستان است و مساحتی حدود ۴۹۰۰۰ متر مربع را هم به بیش از ۱۵۰ فروشگاه اختصاص داده است.

اما از میان همه این ها، قسمتی از واترگاردن استانبول که نظر همه را به خودش جلب می کند، یک استخر ۵۰۰۰ متر مربعی است و به خاطر همین است که نام این مجموعه را واتر گاردن گذاشته اند.

این استخر بزرگترین استخر نمایشی اروپا است که در آن نمایش های جذابی از آب همراه با موسیقی، لیزر و آتش برگزار می شود.

این استخر توسط رستوران هایی احاطه شده که سبب شده است تا چشم انداز بسیار جالب و بی نظیر ی داشته باشند. 
این پروژه منحصر به فرد دارای مناطق ویژه طراحی شده مانند خیابان نوستالژی شامل برندهای مختلفی فقط از غذا و نوشیدنی مانند فودکورت و بیسترو با قدمتی بالاتر از ۵۰ سال، یک بازار ارگانیک با انواع و اقسام محصولات تازه کشت شده که محصولات آن از باغ گیاهشناسی مرکز خرید تامین می شوند. 
 مجموعه واترگاردن استانبول ۱۵۰۰۰ متر مربع فضای باز دارد که در آن پارک ساخته شده است.

این مجموعه شامل یک سینما با ۱۱ سالن، یک محل برگزاری رویدادها با ظرفیت ۴۰۰۰ نفر، یک سالن تئاتر، یک مدرسه آشپزی، یک مرکز ورزشی و یک زمین بازی کودکان نیز می شود و در آن همه چیز برای تفریح خانواده ها با سنین و سلیقه های مختلف مهیا گشته است. 

برای خرید ملک در استانبول می توانید از سایت املاک ترکیه کوبه استفاده کنید.

 

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش