شغل کابینت‌ سازی در ترکیه

شغل کابینت‌ سازی در ترکیه

شغل کابینت‌ سازی در ترکیه موضوع بحث امروز ما است. نزدیک بودن کشور ترکیه به ایران و همچنین موقعیت خوب کاری در این کشور بسیاری از ایرانیان را به فکر مهاجرت کاری به ترکیه انداخته است. کشوری که در همسایگی ایران است و شباهت‌های فرهنگی بسیاری با ما ایرانی‌ها دارد و به نظر می‌رسد که گزینه خوبی جهت اقامت و یا کارکردن باشد. شاید شما نیز گاهی در جست‌وجوی کار، فکرتان به‌سوی کارکردن در ترکیه رفته باشد. آیا تابه‌حال به شرایط کار در ترکیه فکر کرده‌اید؟ و یا برای کارکردن در این کشور باید از چه مهارت‌هایی برخوردار باشید؟ از جمله موارد بسیار مهمی که جهت مهاجرت به کشور ترکیه موردنیاز است، امنیت شغلی در آن است.

هر کشوری بسته به اقتصاد و نیازهایی که دارد، برای یک‌سری از مشاغل بسیار مناسب به نظر می‌رسد و حتی نیروی کار خارجی نیز می‌پذیرد. چنانچه قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید، بعضی موقعیت‌های شغلی در این کشور بسیار مناسب هستند. به‌عنوان‌مثال شغل کابینت‌سازی در ترکیه به‌شدت مورد استقبال قرار گرفته است و با یادگیری این حرفه، خواهید توانست شغل مناسبی در این کشور پیدا کنید.

هراندازه در این حوزه حرفه‌ای‌تر و متخصص باشید و قادر به انجام نمونه کارهای بهتری باشید، امنیت شغلی و درآمد بیشتری نیز خواهید داشت. برای آگاهی از اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

بازار کار شغل کابینت‌ سازی در ترکیه

کار نجاری و کابینت‌سازی در ترکیه از رونق خوبی برخوردار بوده و می‌توانید بر حسب تجربه‌ای که دارید، در یکی از کارگاه‌های نجاری و کابینت‌سازی مشغول به فعالیت گردید. همان‌طور که گفتیم هراندازه سابقه کاری شما در این زمینه بهتر باشد و مهارت بیشتری داشته باشید، فرصت‌های شغلی مناسب‌تر و بیشتری در اختیارتان قرار می‌گیرد.

یکی از بهترین روش‌های پیداکردن کار در کشور ترکیه و دست‌یافتن به شغلی متناسب بامهارت خود، کمک‌گرفتن از مؤسسه‌های کاریابی و مهاجرت در ایران است. درصورتی‌که بتوانید یک مؤسسه معتبر و مناسبی پیدا کنید، می‌توانید اقدامات بعدی را با اطمینان خاطر بیشتری نیز انجام دهید.

قیمت آپارتمان در ترکیه به تومان

شرایط کار شغل کابینت‌سازی در ترکیه

همان‌طور که گفتیم به دلیل نزدیکی ترکیه به ایران، مهاجرت به آن هزینه کمتری در مقایسه با کشورهای دیگر دارد و در نتیجه تعداد زیادی متقاضی برای کار به ترکیه مهاجرت می‌کنند. شغل کابینت‌سازی در ترکیه نیز همچون بسیاری از مهارت‌های فنی دیگر با استقبال خوبی مواجه می‌شود و حتی یک‌سری از شرکت‌ها علاوه بر حقوق، محلی برای خواب و وعده غذایی نیز در نظر می‌گیرند.

کشور ترکیه اقتصادی روبه‌رشد دارد و می‌تواند مکان مناسبی جهت درآمدزایی و کارکردن باشد. برای اشتغال به کار در این کشور می‌بایست ویزای کاری داشته باشید و همچنین با اطلاعات و آگاهی کافی و صحیحی به این کشور نقل‌مکان کنید. با اعتماد به یک شرکت معتبر در این زمینه می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری مدارک موردنیاز را حاضر کنید و پول و وقتتان نیز از بین نخواهد رفت.

قیمت آپارتمان در ترکیه

شاخه‌های شغل کابینت‌سازی در ترکیه

شغل کابینت‌ سازی با چوب و ام‌دی‌اف سروکار دارد و به این دلیل که ام‌دی‌اف در تولید انواع مصنوعات کاربرد دارد، این شغل نیز از شاخه‌های گوناگونی برخوردار خواهد بود. شغل کابینت‌سازی در ترکیه نیز می‌تواند در فیلدهای متفاوتی اجرا شود. از کار با ام‌دی‌اف گرفته تا کار در کابینت‌سازی، تولید تخت و مبل و صندلی، دکور و بسیاری از فیلدهای شغلی دیگر می‌توانند به طور مستقیم و یا غیرمستقیم به ام‌دی‌اف مرتبط باشند و به همین خاطر کسی که در این حوزه مهارت و حرفی برای گفتن داشته باشد، فرصت‌های شغلی خوبی در پیش‌رو خواهد داشت.

قیمت خرید آپارتمان در ترکیه

 مزایای کاری شغل کابینت‌سازی در ترکیه

همان‌طور که پیش‌تر نیز بیان شد، کار کابینت‌سازی در ترکیه که کشوری صنعتی نیز محسوب می‌شود، فرصت‌های شغلی مناسبی دارد؛ ازاین‌رو اشخاصی که می‌توانند در این حوزه مشغول به فعالیت شوند، موقعیت‌های شغلی مناسبی در اختیار خواهند داشت. اکثر مؤسسات مکان خواب و وعده‌های غذایی نیز در نظر می گیرند که در این صورت از هزینه‌های زندگی شما در این کشور بسیار کم می‌شود. ازاین‌رو خواهید توانست مقدار بیشتری پول پس‌انداز کنید.

قیمت آپارتمان در اسن یورت ترکیه

درآمد شغل کابینت‌سازی در ترکیه

در حال حاضر یکی از فرصت‌های شغلی که در لیست مشاغل خوب استانبول قرار دارد، کابینت‌سازی و نجاری در ترکیه است. به‌طورقطع کسی که در این حوزه به‌صورت حرفه‌ای به فعالیت می‌پردازد، مزایا و موقعیت‌های بهتری در شغل خواهد داشت؛ یعنی درآمد استادکار کابینت‌سازی در ترکیه با یک فرد مبتدی بسیار متفاوت است. درآمد بر حسب اینکه محل خواب و غذا در اختیار شما قرار داده می‌شود یا خیر، میزان تجربه، موقعیت موردنظر و بسیاری از موارد دیگر متفاوت خواهد بود.

یقیناً درآمد کسی که رزومه کاری درخشان دارد و در شرکت معتبری فعالیت می‌کند، با فعالیت در کارگاه بسیار متفاوت است. بااین‌وجود درآمد معمول برای کابینت‌سازی در ترکیه به‌صورت میانگین حدود 2800 الی 4000 لیر است.

 شغل کابینت‌ سازی در ترکیه

کشور ترکیه دارای فرهنگ و رسومی شبیه به ایران است. متقاضیانی که به‌قصد زندگی به این کشور مهاجرت می‌کنند با استفاده از این مهارت می‌توانند زندگی خود را سپری کنند. کشور ترکیه برای دکوراسیون منزل اهمیت بسیار زیادی قائل است و از انواع مختلف کابینت به‌منظور افزایش زیبایی آشپزخانه استفاده می‌کنند. در حال حاضر اکثر مهاجران ایرانی به شغل کابینت‌ سازی در ترکیه مشغول به فعالیت هستند و زندگی خوب و بدون دردسری دارند.

از سوی دیگر شما ضمن آموزش مهارت کابینت‌سازی می‌بایست با انواع سبک‌ها و مدل‌های کابینت نیز آشنایی پیدا کنید. چرا که کشور ترکیه اهمیت بسیاری برای سبک‌های گوناگون کابینت‌سازی قائل است. شما با آگاهی از این سبک‌ها خواهید توانست فعالیت بهتر و حرفه‌ای‌تری داشته باشید. علاوه بر این آموزش و تسلط بر زبان ترک استانبولی نیز بر مقدار درآمد و اشتغال شما تأثیر به سزایی دارد. البته این امکان را به شما می‌دهد تا درآمد بالاتری نسبت به ایران را برای خود رقم بزنید.

قیمت آپارتمان ترکیه

روش‌های پیداکردن کار در ترکیه

اشتغال قانونی: چنانچه مسلط به زبان ترکی استانبولی هستید، برای کارفرما رزومه کاری خود را ارسال کنید. اگر که این رزومه نظر کارفرما را به خود جلب کند از شما دعوت به مصاحبه می‌شود، چنانچه در این مصاحبه قبول شوید استخدام خواهید شد. کارفرما پس از عقد قرارداد می‌بایست به شما نامه‌ای بدهد تا با آن به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه نمایید و اقامت کاری دریافت کنید. در حقیقت هر متقاضی جهت اشتغال به کار در ترکیه می‌بایست یک مجوز کار معتبر داشته باشد. این مجوز از طریق وزارت کار ترکیه و امور اجتماعی ترکی(MLSS)  صادر می‌گردد. اکثر متقاضیان می‌بایست مجوز کار خود را هم‌زمان با ویزای کار دریافت کنند. بدین معنا که شما ویزای کار موردنظر خود را به سفارت ترکیه و یا کنسولگری آن درخواست می‌دهید. کارفرما هم مدارک موردنیاز شما را به  MLSS ارائه می‌کند و سپس مجوز کار از صادر می‌گردد.

اشتغال از طریق سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت: از طریق سرمایه‌گذاری در هر کشوری می‌توان ایجاد شغل کرد.

اشتغال غیرقانونی: چنانچه کارفرما برای اداره مهاجرت نامه‌ای صادر نکند، کار غیرقانونی محسوب می‌شود. در این شرایط به دلیل عدم وجود قرارداد امکان دارد به‌راحتی بسیاری از حقوق پایمال گردد.

مناطق استانبول

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش