استانبول مال

استانبول مال

استانبول مال، یکی از بهترین، معروف ترین و بزرگ ترین و حتی مجهزترین مراکز خرید استانبول است ودر ۲۳ می ۲۰۱۴ افتتاح شده است.

این مرکز با وسعت ۳۵۰ هزار متر مربع، دارای 5 بلوک بزرگ متشکل از بخش های مسکونی و اداری و هتل و یک مرکز خرید است که نه تنها از نظر فروشگاه های درجه یک بلکه بخاطر دارا بودن امکانات و تفریحات قابل توجه در خود، نظیر بزرگ ترین شهربازی سرپوشیده اروپا به نام موی پارک، بزرگ ترین مجموعه سینمایی ترکیه با ۱۶ سالن نمایش و ۳۰۵۰ صندلی، سالن هنرهای نمایشی و بولینگ و فودکورتی وسیع با متنوع ترین غذاها و به جذابترین مرکز خرید استانبول تبدیل گشته است.

سایر ویژگی های مجموعه شامل خدمات شاتل رایگان، وای فای رایگان، اتاق مادر و کودک، صندوق امانات، صندلی چرخدار، کمک های اولیه، خودپرداز، پارکینگ رایگان برای پارک دوچرخه و ماشین است. 

ساخت این مجموعه بیش از یک میلیارد لیره هزینه داشته و از نظر موقعیت مکانی در منطقه اروپایی استانبول در باشاک شهر، بلوار سلیمان دمیرال، محله محمودبی واقع شده است.

فقط پنج کیلومتر از فرودگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارد، بسیار به خط مترو آینده نزدیک است که مرحله طراحی پروژه آن کامل است.

برای خرید ملک در استانبول می توانید از سایت املاک ترکیه کوبه استفاده کنید.

 


 

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش