خرید ویلا در ترکیه

خرید ویلا در ترکیه

دلایل اصلی افزایش تقاضای خرید ملک در ترکیه

 • پایین بودن قیمت ویلاهای ترکیه در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی و آمریکا
 • پایین بودن هزینه‌های جانبی زندگی
 • وجود نمایندگی اغلب برندهای معتبر در ترکیه
 • جاذبه‌های تفریحی، توریستی و طبیعی شهرهای ترکیه
 • زیبایی بی‌نظیر مناطق ساحلی مدیترانه
 • سهولت خرید ملک
 • خرید آسان انواع خانه‌های ویلایی، آپارتمانی و اماکن تجاری در ترکیه
 • امکان پرداخت نقد و قسطی قیمت ملک
 • دریافت ویزای اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

بررسی قیمت ویلا در ترکیه به پول ایران

قیمت ویلا در ترکیه متغیر است. قیمت اصلی هر ملک به مساحت، طراحی، امکانات، محله و شهر وابسته است. بدون شک قیمت ویلا یا خانه‌های ویلایی ترکیه در مقایسه با سوئیت یا خانه‌های آپارتمانی بیشتر است. برای مثال، اگر بخواهید یک سوئیت مناسب در ترکیه بخرید می‌توانید با حدود 170 هزار لیر یک خانه نقلی مناسب خریداری کنید؛ اما قیمت آپارتمان در ترکیه به لیر در مقایسه با قیمت خانه‌های آپارتمانی بالاتر است. حداقل قیمت ویلا ترکیه یک میلیون لیر است؛ اما این خانه‌های ویلایی در مقایسه با سوئیت یا خانه‌های آپارتمانی امکانات فراوانی دارند.

قیمت خانه‌های ویلایی در استانبول ترکیه

با اطمینان می‌توان گفت اغلب ویلاهای لوکس ترکیه در شهر استانبول و مناطق ساحلی این شهر قرار دارند. معماری داخلی و نمای بیرونی این ویلاها بسیار زیبا و خیره‌کننده است. اگر بودجه کافی برای خرید ملک در ترکیه دارید، توصیه می‌کنیم برای اقامت خود و خانواده‌تان خانه‌های ویلایی استانبول را انتخاب کنید. قیمت ویلاهای لوکس در ترکیه با توجه به مساخت و معماری آنها متفاوت است؛ اما برای خرید ویلای لوکس و لاکچری در شهر استانبول باید سرمایه‌ای بیش از 1.5 میلیون لیر داشته باشید. این مبلغ معادل 3.5 میلیارد تومان است؛ اما مطمئن باشید ویلایی که با این قیمت در ترکیه خریداری می‌کنید در مقایسه با ویلاهای داخلی بسیار زیباتر و باکیفیت‌تر خواهد بود.

قیمت ویلا در ترکیه به دلار

در ترکیه نیز مانند هر کشور دیگر قیمت ویلا با توجه به شهرها و منطقه‌ها متغیر است. عواملی مانند مساحت، دسترسی به اماکن تفریحی و گردشگری، چشم‌انداز، لوازم جانبی، نمای داخلی و خارجی، فضای سبز و بسیاری موارد دیگر در تعیین قیمت ویلا در ترکیه موثر هستند. این موارد موجب شده که قیمت خرید ویلا در استانبول با آنتالیا یا ساپانچا متفاوت باشد؛ بنابراین، بهتر است قبل از خرید، قیمت خانه‌های ویلایی در شهرهای مختلف ترکیه را بررسی کنید. در نهایت با توجه به میزان بودجه خود می‌توانید خانه مناسب را خریداری کنید. با این حال، برای خرید خانه ویلایی بسیار زیبا و لوکس در ترکیه به حداقل سرمایه‌ای در حدود یک تا دو میلیون دلار نیازمند خواهید بود.

بهترین شهرها برای خرید ویلای ارزان‌قیمت در ترکیه

کاملا درست است که قیمت خانه‌های ویلایی ترکیه در مقایسه با برخی کشورهای اروپایی و آمریکا کمتر است؛ اما ممکن است به دلیل محدودیت بودجه بخواهید خانه ویلایی ارزان‌قیمت خریداری کنید. با توجه به اینکه قیمت ویلا در ترکیه در شهرهای مختلف متفاوت است می‌توانید با بودجه کم شهرهای کوچک‌تر یا محله‌های مرکزی و حومه شهرها را برای خرید خانه انتخاب کنید. بررسی‌ها نشان می‌دهد که بهترین شهرهای ترکیه برای خرید ویلاهای ساحلی ارزان‌قیمت عبارتند از: استانبول، ازمیر، آلانیا، آنتالیا، بدروم، آنکارا و وان.

مهمترین نکات هنگام خریدن ویلا در ترکیه

در اولین مرحله باید تعیین کنید که در کدام شهر ترکیه قصد خرید ویلا دارید. قیمت ویلا در شهرهای مختلف متفاوت است،پس انتخاب شهر اهمیت بالایی دارد. در گام دوم باید نوع ویلا را تعیین کنید. به عبارت ساده شما می‌خواهید ویلای ساحلی بخرید یا یک ویلای جنگلی بسیار زیبا؟ مهمترین مورد دیگری که هنگام خرید خانه در ترکیه باید به آن توجه کنید مساحت و تعداد اتاق‌خواب‌های آن است. برای این مرحله باید تعداد اعضای خانواده یا افرادی که با شما در این ویلا اقامت دارند توجه کنید. امکانات جانبی و دسترسی به مراکز خرید و تفریحی یکی دیگر از عواملی است که قبل از خرید ویلا باید به آن توجه کنید. همه مواردی که اشاره کردیم در تعیین قیمت ویلا در ترکیه موثر هستند. با توجه به همه این موارد می‌توانید بودجه لازم برای خرید ویلا را تعیین کنید. پس از تعیین تمام موارد بالا، می‌توانید از طریق سایت‌های معتبر یا دفاتر مهاجرتی ایران ویلاهای مناسب را با یکدیگر مقایسه کنید. استعلام‌های لازم در مورد ملک را انجام دهید. برای تعیین دقیق قیمت ملک و اطمینان از اینکه قیمت ملک به‌صورت واقعی بیان‌شده باید با کارشناسان رسمی دولتی در ارتباط باشید. حال می‌توانید حسابی در ترکیه افتتاح کنید. فراموش نکنید که تنها 10 درصد از قیمت ویلا را به‌عنوان ودیعه پرداخت کنید. پس از عقد قرارداد رسمی کل مبلغ را واریز کنید. پس از عقد قرارداد رسمی و واریز کردن تمام مبلغ ملک باید مراحل انتقال سند را انجام دهید. تنها در صورت انتقال سند، شما مالک قانونی ملک بوده و می‌توانید برای اخذ اقامت ترکیه یا درخواست مهاجرت از آن استفاده کنید. با توجه به اینکه مراحل خرید ملک و ثبت سند در ترکیه کمی دشوار و زمان‌بر است، توصیه می‌کنیم که از نظر و راهنمایی مشاوران و وکلای حرفه‌ای استفاده کنید.

خرید و قیمت خانه ویلایی در ترکیه به پول ایران

برای خرید خانه در ترکیه به حداقل 700 میلیون تومان نیازمند هستید. ممکن است با دیدن این رقم متعجب شوید و تصور کنید که با این مبلغ کم تنها می‌توان در شهرهای کوچک و دورافتاده ترکیه خانه خرید؛ اما این تصور کاملا اشتباه است. شهر استانبول یکی از زیباترین شهرهای ترکیه است که مناظر طبیعی و گردشگری بی‌نظیری دارد. این شهر به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم می‌شود. زیبایی چشم‌نواز استانبول موجب شده که این شهر مقصد اصلی گردشگران و توریست‌های داخلی و خارجی باشد. با مبلغ 700 میلیون تومان می‌توانید یک خانه ویلایی 50 متری در غرب شهر استانبول بخرید. اگر تعداد افراد خانواده شما کم است، یا به‌عنوان سرمایه‌گذاری در ترکیه خرید ملک را انتخاب کرده‌اید با پرداخت این هزینه می‌توانید خانه‌ای کوچک و مناسب در استانبول بخرید. در این بخش باید اشاره کنیم قیمت هر متر زمین در شهر سامسون ترکیه حدود 2000 لیر، در شهر اسکی شهیر حدود 2500 لیر، در شهر توریستی آنتالیا 4000 لیر و در شهر ازمیر نیز حدود 3500 لیر است. این قیمت‌ها ممکن است در محله‌های مختلف متفاوت باشد؛ اما مطمئن باشید با مبلغی حدود 1 میلیارد تومان می‌توانید خانه ویلایی مناسبی در ترکیه تهیه کنید.

شرایط ویلا در ترکیه خرید

استانبول یکی از شهرهای بسیار معرف و زیبای ترکیه است؛ که در سال‌های اخیر قیمت ملک لوکس در استانبول در آن افزایش چشمگیری داشته است. با این حال، قیمت ویلا در ترکیه در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی یا آمریکا بسیار کمتر است. از سوی دیگر، خرید ملک در این کشور می‌تواند مسیر مهاجرت را ساده‌تر کند. ویزای ترکیه در رتبه 39 جهان قرار دارند و با دریافت این پاسپورت می‌توانید با آزادی کامل به بیش از 71 کشور جهان سفر کنید. همه این موارد در کنار هم ترکیه و استانبول را به مکانی مناسب برای خرید ملک تبدیل می کند. به این نکته توجه کنید که برای خرید خانه‌هایی یک‌خوابه و حدود 50 متری باید مبلغی در حدود 700 میلیون تومان هزینه کنید. شما می توانید با خرید ملک در این شهر ها اقامت ترکیه با خرید خانه را تجربه کنید.

قیمت ویلا در ترکیه

ترکیه یکی از زیباترین کشورهای جهان است. تمدن و فرهنگ غنی این کشور به همراه آثار تاریخی و تفریحی فراوان، این کشور زیبا را به مقصد نهایی اغلب گردشگران و مسافران تبدیل کرده است. اگر می خواهید تجربه خرید ویلا در ترکیه را داشته باشید یا اگر ترکیه را برای سفر انتخاب می کنید برای اقامت چندین راه مختلف پیش روی شما قرار دارد. در گام اول می‌توانید یک هتل مناسب را برای اقامت خود رزرو کنید. در گام دوم، می‌توانید یک ویلای مناسب را برای اخذ اقامت ترکیه خود انتخاب کنید. به‌منظور آگاهی از قیمت خرید آپارتمان در ترکیه از سایت‌های معتبر داخلی و خارجی یا شرکت‌های مهاجرتی مناسب اقدام کنید. راه دیگری که می‌توانید برای اقامت بدون دردسر در ترکیه انتخاب کنید، خرید ویلا است. با خرید خانه‌های ویلایی علاوه بر سفر لذت‌بخش می‌توانید سرمایه‌گذاری مناسبی انجام داده و مسیر را برای مهاجرت قانونی به این کشور زیبا هموار کنید. اگر اطلاع کافی از قیمت ویلا در ترکیه و شرایط خزید ملک در این کشور ندارید، نگران نباشید. ما در این مقاله به تمام سؤالات شما پاسخ می‌دهیم.

خرید خانه‌های ویلایی در ترکیه

در سال‌های اخیر تقاضا برای سفر یا مهاجرت به ترکیه از سوی مردم ایران افزایش چشمگیر داشته است. همین امر بستر لازم برای مشارکت ایرانیان در ساخت‌وساز یا خرید خانه‌های ویلایی در ترکیه را فراهم کرده است. اگر شما قصد خرید ویلا یا خانه‌های ویلایی در ترکیه را دارید، باید با بهترین شهرهای این کشور و قیمت ویلا آشنا باشید. در یک در مقایسه ساده می‌توانیم بگوییم قیمت خانه‌های ویلایی در ترکیه نبست به قیمت ملک یا خانه در ایران یا کشورهای اروپایی مانند انگلیس، فرانسه و آلمان بسیار مناسب‌تر است؛ اما طراحی و امکانات موجود در این نمونه خانه بی‌نظیر است. در ادامه به بررسی قیمت خرید ملک در ترکیه و شرایط خرید ملک در این کشور می‌پردازیم.

ویلا در ترکیه

در سال‌های اخیر تقاضا برای سفر یا مهاجرت به ترکیه از سوی مردم ایران افزایش چشمگیر داشته است. همین امر بستر لازم برای مشارکت ایرانیان در ساخت‌وساز یا خرید خانه‌های ویلایی در ترکیه را فراهم کرده است. اگر شما قصد خرید ویلا یا خانه‌های ویلایی در ترکیه را دارید، باید با بهترین شهرهای این کشور و قیمت ویلا آشنا باشید. در یک در مقایسه ساده می‌توانیم بگوییم قیمت خانه‌های ویلایی در ترکیه نبست به قیمت ملک یا خانه در ایران یا کشورهای اروپایی مانند انگلیس، فرانسه و آلمان بسیار مناسب‌تر است؛ اما طراحی و امکانات موجود در این نمونه خانه بی‌نظیر است. در ادامه به بررسی قیمت ویلا در ترکیه و شرایط خرید ملک در این کشور می‌پردازیم.

اگر اطلاع کافی از قیمت ویلا در ترکیه و شرایط خزید ملک در این کشور ندارید، نگران نباشید. ما در این مقاله به تمام سوالات شما پاسخ می‌دهیم.

خرید ویلا در ترکیه امروزه به‌عنوان یکی از راهکارهای مناسب برای دریافت ویزا و اقامت عنوان می‌شود. همه ما مایل هستیم در شرایطی بهتر و با آپشن‌های بیشتری به زندگی خود ادامه دهیم، به‌اصطلاح کلی این مورد را می‌توانیم رفاه و آسایش معرفی نماییم. در شرایط اقتصادی و بحرانی این روزه‌های جهان همه ما به دنبال راهکارهایی هستیم تا به‌آسانی بتوانیم پس‌انداز موجود خود را حداقل دوبرابر نموده و سود بسیاری را دریافت نماییم، یکی از این روش‌ها خرید ویلا در این کشور است که می‌تواند دریچه‌ای مثبت و به سمت جلو در زمینه سوددهی برای تمامی افراد باشد. این مقاله قصد دارد موارد مختلفی در زمینه خریداری ویلا در ترکیه را بررسی نماید تا در شرایط متفاوت بتوانید بهترین و سودمندترین انتخاب را داشته و سوددهی مطلوبی را تجربه نمایید. در انتها نیز شهرهای انتخابی برای خرید خانه و ملک در ترکیه را عنوان خواهیم نمود.

خرید خانه‌های ویلایی در ترکیه

ترکیه یکی از زیباترین کشورهای جهان است. تمدن و فرهنگ غنی این کشور به همراه آثار تاریخی و تفریحی فراوان، این کشور زیبا را به مقصد نهایی اغلب گردشگران و مسافران تبدیل کرده است. اگر ترکیه را برای سفر انتخاب می کنید برای اقامت چندین راه مختلف پیش روی شما قرار دارد. در گام اول می‌توانید یک هتل مناسب را برای اقامت خود رزرو کنید خرید ویلا در ترکیه می‌تواند گام خوبی باشد.

در گام دوم، می‌توانید یک ویلای مناسب را برای اقامت خود انتخاب کنید. به‌منظور آگاهی از قیمت اجاره ویلا در ترکیه از سایت‌های معتبر داخلی و خارجی یا شرکت‌های مهاجرتی مناسب اقدام کنید. راه دیگری که می‌توانید برای اقامت بدون دردسر در ترکیه انتخاب کنید، خرید ویلا است. با خرید خانه‌های ویلایی علاوه بر سفر لذت‌بخش می‌توانید سرمایه‌گذاری مناسبی انجام داده و مسیر را برای مهاجرت قانونی به این کشور زیبا هموار کنید.

قیمت ویلا در ترکیه

ترکیه یکی از زیباترین کشورهای جهان است. تمدن و فرهنگ غنی این کشور به همراه آثار تاریخی و تفریحی فراوان، این کشور زیبا را به مقصد نهایی اغلب گردشگران و مسافران تبدیل کرده است. اگر ترکیه را برای سفر انتخاب می کنید برای اقامت چندین راه مختلف پیش روی شما قرار دارد. در گام اول می‌توانید یک هتل مناسب را برای اقامت خود رزرو کنید. در گام دوم، می‌توانید یک ویلای مناسب را برای اقامت خود انتخاب کنید. به‌منظور آگاهی از قیمت اجاره ویلا در ترکیه از سایت‌های معتبر داخلی و خارجی یا شرکت‌های مهاجرتی مناسب اقدام کنید. راه دیگری که می‌توانید برای اقامت بدون دردسر در ترکیه انتخاب کنید، خرید ویلا است. با خرید خانه‌های ویلایی علاوه بر سفر لذت‌بخش می‌توانید سرمایه‌گذاری مناسبی انجام داده و مسیر را برای مهاجرت قانونی به این کشور زیبا هموار کنید. اگر اطلاع کافی از قیمت ویلا در ترکیه و شرایط خزید ملک در این کشور ندارید، نگران نباشید. ما در این مقاله به تمام سوالات شما پاسخ می‌دهیم.

قیمت آپارتمان ترکیه به پول ایران

در سال‌های اخیر تقاضا برای سفر یا مهاجرت به ترکیه از سوی مردم ایران افزایش چشمگیر داشته است. همین امر بستر لازم برای مشارکت ایرانیان در ساخت‌وساز یا خرید خانه‌های ویلایی در ترکیه را فراهم کرده است. اگر شما قصد خرید ویلا یا خانه‌های ویلایی در ترکیه را دارید، باید با بهترین شهرهای این کشور و قیمت ویلا آشنا باشید. در یک در مقایسه ساده می‌توانیم بگوییم قیمت خانه‌های ویلایی در ترکیه نبست به قیمت ملک یا خانه در ایران یا کشورهای اروپایی مانند انگلیس، فرانسه و آلمان بسیار مناسب‌تر است؛ اما طراحی و امکانات موجود در این نمونه خانه بی‌نظیر است. در ادامه به بررسی قیمت ویلا در ترکیه و شرایط خرید ملک در ترکیه می‌پردازیم.

خرید ویلا ترکیه

بسیاری از ایرانیان در فصل‌های مختلف و در زمان تعطیلات به سفرهای بسیاری خواهند رفت. یکی از سفرهایی که امروزه در بین ایرانیان صورت می‌گیرد و تعداد بسیاری از افراد در طول سال نیز از ایران برای این سفر اقدام به رزرو هتل و پرواز می‌کنند، سفر به ترکیه این کشور زیبا، تاریخی و خوش‌آب‌وهوا است. بسیاری از افراد نیز هستند که تنها با یک‌بار سفر به شهرهای متفاوت در این کشور شیفته آن می‌گردند و علاقه‌مند هستند بارها به این کشور سفر نمایند. نه‌تنها برای سفر بلکه بسیاری از افراد برای بیزینس، کار، تحصیل، زندگی و اقامت به این کشور رهسپار خواهند شد. در این زمان‌ها خرید ویلا در ترکیه می‌توانند یکی از راه‌های ساده برای شما باشد تا با آسایش بسیار و آرامش هر چه تمام هر زمان که نیاز بود به این کشور سفر نمایید. خرید ویلا در ترکیه تنها برای استفاده مناسب نخواهد بود بلکه شما می‌توانید با داشتن یک‌خانه در این کشور و شهرهای مختلف برای دریافت اقامت خود به‌صورت دائم اقدام نمایید. سرمایه‌گذاری در زمینه ملک به دلیل رشد بی‌وقفه ملک در ترکیه نیز امروزه بسیار همه‌گیر است و بسیاری از افراد برای سوددهی بیشتر اقدام به این کار می‌کنند. یکی از مواردی که در ادامه نیز به آن خواهیم پرداخت و باید به آن در حین خرید ویلا توجه نمایید، خرید ویلا در ترکیه است. در ادامه به این مورد نیز خواهیم پرداخت.

تهیه ویلا در ترکیه

امروزه در ایران به دلایل اقتصادی و سیاسی متعدد بسیاری از هم‌وطنان ما در شرایط سخت زندگی می‌کنند. چرا که درآمد روزانه آن‌ها هماهنگی با خرج و مخارج روزمره آنها نخواهد داشت. به همین دلیل بسیاری از افراد فکر سرمایه‌گذاری و پس‌انداز را از ذهن خود خارج نموده‌اند و یا آن را بی‌اهمیت می‌داند. این در حالی است که امروزه افراد بسیاری خرید ویلا در ترکیه را به‌عنوان یک راهکار مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌بینند. رشد و سوددهی پول خود را تضمین شده می‌انگارند. سوددهی ویلا ترکیه خرید شده به پول ترکیه است این در حالی است که ارزش ریال واحد پول ایران در جهان روزبه‌روز در حال کاهش است. به همین دلیل می‌توانید ویلا در ترکیه را یکی از روش‌های خوب و مطمئن بدانید. برای آن که خیال شما از تمامی مراحل خرید آسوده شود بهتر است به ادامه مطالب موجود توجه نمایید.

مزیت‌های ویلاهای ترکیه

برای آن که شما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار قانع شوید و بتوانید با آرامش در یکی از شهرهای زیبا ترکیه سرمایه‌گذاری نمایید. باید ابتدا مزیت‌ها و دلایل مثبت و منفی خرید خانه در ترکیه را بدانیدو از خرید ویلا در ترکیه مطلع شوید. سپس اقدام به خرید این محصول نمایید. از مزیت‌های خرید ویلا در ترکیه می‌توانیم موارد زیر را عنوان کنیم:

 • سرمایه‌گذاری مطمئن و ثابت شده با مشورت گرفتن از مشاورین املاک برتر
 • ترکیه کشوری زیبا و گردشگر پسند است و می‌توانید ساعات خوشی را به تفریح در این شهر بگذرانید.
 • سود سرمایه‌گذاری شما با خرید ویلای ترکیه بر اساس ارزش لیر ترکیه است و به همین منظور سوددهی بسیاری را نیز خواهید داشت.
 • با خرید و سرمایه‌گذاری در یکی از شهرهای این کشور می‌توانید به‌راحتی به این کشور سفر نمایید.
 • می‌توانید به‌آسانی دریافت‌کننده ویزا و اقامت دائم از این کشور باشید.
 • در زمان سفر به این کشور می‌توانید مکانی امن و با آرامش را برای استراحت داشته باشید. هزینه‌های هنگفت هتل را نیز از سفر خود حذف نمایید.

باتوجه‌به مواردی که عنوان نمودیم می‌توانید با خرید ویلا در ترکیه آسایش، رفاه و زندگی خود و خانواده خود را تأمین نموده و از ویلای خریداری شده خود لذت ببرید.

خرید خانه در ترکیه به پول ایران

قیمت هر لیر ترکیه در ایران بین 3 تا 4 تومان در نوسان است. به همین منظور می‌توانیم عنوان کنیم که ارزش ریال ایران یک‌سوم تا یک‌چهارم برابر لیر واحد پولی ترکیه است. روزبه‌روز این در ارزش برای ریال واحد پولی ایران کمتر خواهد شد به همین دلیل خرید ویلا در ترکیه به پول ایران روزبه‌روز سخت‌تر خواهد شد. در این شرایط بهتر است هرچه سریع‌تر برای خرید ویلا در ترکیه اقدام نموده و سرمایه خود را در مدت‌زمان کوتاه چندین برابر نمایید. بسته به متراژ و نوع ویلایی که برای خرید انتخاب نموده‌اید قیمت نهایی متفاوت است. اما می‌توانید با مشاوره و صحبت با مشاورین املاک برتر در این زمینه هزینه کلی را برآورد نمایید.

قیمت ویلا در ترکیه به چه عواملی بستگی دارد؟

باتوجه‌به بررسی‌هایی که از سوی مشاورین املاک برتر انجام می‌گیرد، در این زمینه می‌توانیم موارد زیر را به‌عنوان عوامل تأثیر گذار بر هزینه ویلا در ترکیه بیان کنیم.

 • متراژ زمین درگیر برای ویلا
 • مکان و موقعیت جغرافیایی قرارگیری خانه
 • محله‌ای که ویلا و یا خانه در آن قرار دارد.
 • سال ساخت ویلا
 • نوع نما و آپشن‌های موجود در ویلا
 • دارای بودن یا نداشتن امکاناتی مانند استخر، تعداد اتاق‌ها، تعداد سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها و ...

باتوجه‌به موارد فوق میزان هزینه‌ای که باید در ازای خرید ویلا در ترکیه بپردازید متفاوت خواهد بود و شما می‌توانید باتوجه‌به نوع نیاز خود و با درنظرگرفتن بودجه خود نمونه‌ای از املاک را خریداری نموده و سرمایه‌گذاری خود در این زمینه را قطعی نمایید. البته با دانستن قیمت آپارتمان در ترکیه نیز می توانید بودجه خودتان را بسنجید.

خرید آپارتمان ترکیه با وام

امروزه افراد راهکارهای متعددی را برای دریافت اقامت انتخاب می‌کنند، یکی از روش‌های مطمئن می‌تواند سرمایه‌گذاری در زمینه ملک باشد. با این شرایط قطعاً دریافت ویزا و اقامت به مدت طولانی و حتی اقامت دائم شما در این کشور تضمین شده می‌باشد. اینگونه شما می توانید اقامت ترکیه از طریق خرید خانه را بدست آورید. اگر فرزند شما در یکی از شهرهای کشور ترکیه در حال تحصیل است و می‌خواهید شما نیز با فرزند خود در آن کشور حضور داشته باشید می‌توانید از این روش استفاده نموده و تنها با خریداری ویلا در ترکیه اقامت خود را تضمین نمایید.

 • شهرهای مختلف کشور ترکیه برای خرید ویلا

شهرهای مختلفی در این کشور موجود است که شما می‌توانید انواع آن را انتخاب نموده و در آن‌ها اقدام به خرید ویلا نمایید. از شهرهای زیبا و پرمخاطب کشور ترکیه می‌توانیم به وان ترکیه، استانبول، کوش آداسی، آنتالیا و ... اشاره نماییم. با توجه و با درنظرگرفتن تنها چندین نکته در زمینه این شهرها مانند آب‌وهوا، مکان‌های دیدنی، غذاهای محلی و ... می‌توانید بهترین شهر و مناسب‌ترین آن را انتخاب نمایید، در نتیجه برای خانه خریدن در ترکیه و در این شهرها اقدام نمایید.

ویلای ترکیه با درنظرگرفتن موارد زیر

با درنظرگرفتن موارد متعدد و بسیار زیادی می‌توانید ایمن بودن خرید خود را تضمین کنید. همه مابعد از آن که درخواهیم یافت خرید ویلا در ترکیه به‌عنوان سرمایه‌گذاری و یا برای استفاده شخصی می‌تواند بسیار سودمند باشد، برای خرید اقدام نمی‌کنیم، تنها دلیل ما برای این موضوع عدم اطمینان موجود است که بسیاری بر این باورند خرید ملک در کشوری غریب دارای ریسک است. این موضوع کاملاً منطقی و درست خواهد بود اما شما می‌توانید با رعایت موارد فوق یک خرید ایمن در این زمینه را تجربه نمایید:

 • گرفتن مشاوره از بهترین مشاوره‌های املاک در ترکیه
 • دریافت اطلاعات دقیق در زمینه موقعیت جغرافیایی و شرایط زمین و ملک
 • مشاوره با پلیس‌های بین‌المللی و دریافت اطلاعات از سایت‌های معتبر

باتوجه‌به موارد فوق می‌توانید بهترین ملک‌های موجود را تهیه نموده و در این سیستم سرمایه‌گذاری نمایید. شما می‌توانید برای خرید ویلا در ترکیه به مواردی که در این مقاله عنوان شد توجه نمایید و در نهایت ملکی مطابق سلیقه و زیبا را خریداری نمایید. برای این منظور بهتر است ابتدا درگاه اطلاعاتی مطمئن مانند سایت‌های مشاورین املاک برتر و مطمئن را بررسی نمایید. سپس اقدام به خرید و واریز وجه نمایید. این مقاله روزانه آپدیت می شود. به ما سر بزنید . . .    

مناطق استانبول

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش