منطقه چکمه کوی

منطقه چکمه کوی استانبول

منطقه چکمه کوی استانبول یکی از مناطق مرکزی بخش آسیایی استانبول می باشد. همسایگان این منطقه از شرق شیله، از شمال بیکوز، از جنوب غرب عمرانیه، از جنوب سنجاق تپه و از جنوب شرق پندیک می باشند.

مساحت آن 148.02 کیلومتر مربع و طبق آمار سال 2020 دارای 273.658 نفر جمعیت است. این منطقه در سال 2009 با تفکیک از منطقه عمرانیه ایجاد شده است. 
چکمه کوی یکی از مناطق سرسبز استانبول است. طبیعت زیبای آن (شامل جنگلهای سبز، چشمه های چشم نواز و دریاچه¬های مرزی آن) به آن جان می بخشد.

به بیان دیگر، منطقه چکمه کوی استانبول به عنوان یک مرکز زندگی با مناطق تفریحی، فضای آرام، غنای طبیعی و پوشش گیاهی برجسته معرفی می شود.
این منطقه تا قبل از تاسیس شدن، دارای ساختار حومه ای و ویلایی بود ولیکن پس از تبدیل شدن به یک منطقه مستقل، رشد شتابانی را در بخش مسکن تجربه نموده و هم اینک میزبان پروژه های مدرن مسکونی در دامنه تپه و ماهورهای این منطقه و در کنار طبیعت دلنواز خود می باشد.

دسترسی به حمل و نقل عمومی در این منطقه نسبتا سخت و از طریق مینی بوسهای شهری انجام می گردد. اصلی ترین روش حمل و نقل در این منطقه، وسایط نقلیه شخصی می باشد.

برای خرید ملک ارزان در استانبول می توانید از سایت املاک ترکیه کوبه استفاده کنید.

 

 


 

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش