منطقه بیکوز

منطقه بیکوز استانبول

بیکوز یکی از دلپذیرترین، سرسبزترین و آرام ترین مناطق شهری استانبول است که در شمال غربی بخش آسیایی استانبول واقع شده است.

همسایگان این منطقه از شرق شیله و از جنوب چکمه کوی، عمرانیه و اسکودار می باشند.

بیکوز از غرب در مجاورت تنگه بسفر و از شمال دارای نوار ساحلی با دریای سیاه است. مساحت آن 310.36 کیلومتر مربع و طبق آمار سال 2020 دارای 246.110 نفر جمعیت است.
بیکوز توسط جنگل احاطه است و فضای سبز آن همچنان بکر است. به دلیل مقادیر زیادی فضای سبز، مناظر چشم نواز دریا و جنگل و دروری از شلوغی و ازدحام مناطق مرکزی، این منطقه بسیار خوبی برای سکونت و زندگی می باشد.

بیکوز منطقه ای لوکس

بیکوز یکی از لوکس ترین مناطق قسمت آسیایی به حساب می آید و بسیاری از سرمایه گذاران منطقه آسیایی معمولا این بخش را انتخاب می کنند. این منطقه سرسبز و با خطوط طولانی ساحلی، میزبان منازل گران و منحصر به فرد بسیاری از افراد مشهور و ثروتمند ترکیه می باشد.

عمارت های بزرگ (خانه های یالی) متعلق به افراد ثروتمند از ویژگیهای بازار مسکن این منطقه است.

قیمت زمین و مسکن در بیکوز رشد چشمگیری در سال های اخیر داشته به نحوی که در مقطع کنونی جزو گران¬ترین استانبول محسوب می شود.
علیرغم وسعت بسیار زیاد منطقه بیکوز، استفاده از اتوبوس و مینی بوس (دلموش) به راحتی امکانپذیر است و لیکن با توجه به سطح اقتصادی ساکنین و سکونت اشخاص ثروتمند و همچنین بافت ساختمانی منطقه که بیشتر متشکل از ویلاها و مجتمع های مسکونی لوکس می باشد، استفاده از وسایط نقلیه شخصی اصلی ترین گزینه حمل و نقل شهری در این منطقه می باشد.

دسترسی به بخش آسیایی نیز از طریق پل سوم استانبول امکانپذیر است. همچنین اسکله های منطقه در تنگه بسفر، به صورت روزانه ارائه دهنده خدمات حمل و نقل دریایی مابین بخش های اروپایی و آسیایی می باشند.

برای خرید ملک ارزان در استانبول می توانید از سایت املاک ترکیه کوبه استفاده کنید.

 

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش