منطقه اسن یورت

منطقه اسن یورت استانبول

اسن یورت پرجمعیت ترین منطقه استانبول می باشد که در بخش اروپایی استانبول قرار دارد. این منطقه مابین بزرگراههای اصلی E-5 و TEM واقع شدند.

همسایگان این منطقه از جنوب بیلیک دوزو، از غرب بویوک چکمجه، از شمال غرب آرناووتکوی، از شمال باشاک شهیر و از شرق آوجیلار می باشند. این منطقه فاقد ساحل است.

مساحت آن 43.12 کیلومتر مربع و طبق آمار سال 2020 دارای 957.398 نفر جمعیت (پرجمعیت ترین منطقه استانبول) است. اسن یورت از سال 1989 تبدیل به منطقه مستقل شد.
اسن یورت منطقه ای پر جمعیت با خیابانهای بزرگ و تمیز، فضای سبز ایده آل و رستورانها و فروشگاههای بسیار است که از نظر موقعیت اجتماعی و فرهنگی، دارای رتبه B می باشد و جمعیت در این منطقه بدلیل ارزان بودن ملک رو به افزایش می باشد.

این منطقه از پر رفت و آمد ترین مناطق استانبول به شمار می رود. ولیکن علی رغم این موضوع، خبری از ترافیک سنگین در این منطقه نیست. مراکز آموزشی این منطقه کاملا مدرن بوده و روزبروز در حال توسعه هستند.

برای تحصیل آکادمیک نیز دانشگاه های بسیار خوبی مثل آرل، فاتح، بیکنت و گلیشیم در این منطقه قرار دارند که برای دانشجویان بستری مهیا برای پیشرفت و ادامه تحصیل هستند.
با توجه به مجاورت منطقه اسن یورت با بزرگراههای تم و ای 5، این منطقه از همه نقاط شهر به راحتی قابل دسترسی است. در حال حاضر مترو بوس سریع ترین وسیله نقلیه حمل و نقل عمومی است. ساکنین این منطقه می توانند برای رفت و آمد به مرکز قدیمی شهر استانبول و یا سایر مناطق دیگر استانبول از مترو بوس کمک بگیرند.

اسن یورت و خط مترو

مطابق برنامه اعلامی، خط مترو منطقه تا پایان سال 2023 برای تمام بخش های اسن یورت اداث می شود. پیش بینی می شود این امر روی رشد قیمت املاک در این منطقه تاثیر به سزایی بگذارد.
اسن یورت در چند سال گذشته با رونق ساخت و ساز مجتمع های مسکونی بزرگ، دستخوش تغییر و تحولی سریع شد. قیمت های مقرون به صرفه، موقعیت مرکزی، دسترسی مناسب، امکانات حمل و نقل عمومی خوب و پروژه های اجتماعی موجود باعث سرمایه گذاری های بزرگ در املاک و جانمایی بازار مسکن جدید و مدرن این منطقه در کانون توجهات شد.

برای خریداران ملک، اسن یورت یک ستاره در حال ظهور است. به دلیل وجود املاک تازه ساز (که در مقایسه با مرکز استانبول با قیمت های کمتری در دسترس هستند)، توجه بسیاری از سرمایه گذاران مشهور املاک و مستغلات در ترکیه به این منطقه جلب شد.
برای متقاضیان خرید ملک در استانبول که اولویت آنها قیمت مناسب است، سرمایه گذاری و خرید ملک در منطقه اسن یورت یک پیشنهاد ویژه است. قیمت ملک در این منطقه در مقایسه با دیگر مناطق استانبول مقرون به صرفه تر است. نرخ اجاره منزل و حتی خرید در این منطقه به نسبت امکاناتی که در آن وجود دارد بسیار منطقی و مناسب است. با قیمت مناسب تری نسبت به سایر مناطق دیگر استانبول می توان نسبت به خرید ملک اقدام نمود.

در این منطقه مجتمع های مسکونی که به اتوبان ای 5 نزدیک تر باشند، به دلیل دسترسی بسیار راحتی که به متروبوس دارند، نسبت به بقیه مجتمع های مسکونی گرانتر می باشند.

برای خرید ملک ارزان در استانبول می توانید از سایت املاک ترکیه کوبه استفاده کنید.

 

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش