منطقه آتا شهیر

منطقه آتا شهیر استانبول

منطقه آتا شهیر استانبول یکی از مناطق خوب و رو به رشد قسمت آسیایی استانبول است که از تجزیه سه منطقه عمرانیه، اوسکودار و کادیکوی بوجود می آید.

همسایگان آن عمرانیه از شمال، سنجاق تپه از شمال شرقی، مال تپه از شرق، کادیکوی از جنوب و اوسکودار از غرب هستند.

مساحت آن 25.87 کیلومتر مربع و طبق آمار سال 2020 دارای 422.594 نفر جمعیت است.
آتاشهیر بعنوان یک منطقه تجاری شناخته می شود و میزبان مقرها و دفاتر شرکتهای متعدد و بسیاری از مشاغل بزرگ است، به عبارت دیگر می توان این منطقه را به عنوان قطب تجارت و اقتصاد آسیا در نظر گرفت.

مرکز مالی بین المللی استانبول (IIFC) در حال حاضر در آتاشهیر در حال ساخت است. در این منطقه تقریبا هیچ نوع خانه تک (ویلایی) برای پروژه های مسکونی طراحی نشده است.

بیشتر ساختمانهای آتاشهیر برجهای مرتفع شامل آپارتمان های لوکس در مجموعه هایی با تمامی امکانات رفاهی هستند و بعضی از آنها (به ویژه در اطراف میادین اصلی عمومی در این منطقه) از بلندترین آسمان خراش های استانبول و ترکیه می باشند.

آتا شهیر و برج متروپل

برج متروپل استانبول که یک مجموعه مختلط با سه برج و یک مرکز خرید است. این برج بعنوان بلندترین آسمان خراش استانبول و ترکیه با 70 طبقه و ارتفاع 301 متر در در آتاشهیر احداث شده است.

در حال حاضر متوسط متراژ ملکی که برای فروش موجود است 115 متر مربع است.
از جمله مراکز خرید معروف این منطقه می‌توان به پالادیوم، نووادا، واترگاردن (رقص آب در این مرکز خرید یکی از جاذبه‌های این منطقه میباشد) و اوپتیموم اشاره کرد.

بزرگترین شعبات مارکت های شوک، بیم، کارفور و میگروس نیز در این منطقه می باشد. علاوه بر این دسترسی به فروشگاهها و رستوران های خیابان بغداد نیز به راحتی امکان پذیر می باشد. در محله های منطقه آتاشهیر نیز بازارهای محلی برای خرید های روزانه برقرار می باشد.

منطقه آتا شهیر استانبول همچنین به دلیل ورزش و سرگرمی، زمین های تنیس، سالن های ورزشی و سالن های سینما مشهور است. ماشین شخصی مناسب ترین نوع رفت و آمد در این جزیره است زیرا محدودیت وسایل حمل و نقل عمومی وجود دارد.

با این حال، به نظر می رسد با مترو M4 استانبول، حمل و نقل عمومی در حال بهبود است. برای مالکان ماشین شخصی آتاشهیر از مکان های مهم مانند پل فاتح سلطان محمت، بزرگراه D-100 ، بزرگراه TEM، خیابان بغداد، منطقه کادیکوی و فرودگاه صابیها در فاصله نزدیک 3 تا 20 دقیقه ای قرار دارند​.

برای خرید ملک ارزان در استانبول می توانید از سایت املاک ترکیه کوبه استفاده کنید.

 

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش