مناطق استانبول

 

39 منطقه شهری که در دو طرف اروپایی و آسیایی گسترش یافته، با یگدیگر شهر بزرگ استانبول را پدید آورده ­اند که نه تنها به نام، با شکوه است، بلکه سیاحت در آن، مایه لذت است. هرکدام از این مناطق گوناگون، ارائه دهنده ویژگیهای خاصی مانند گزینه­ های عالی خرید، زندگی و حیات شبانه، محله خانوادگی ایده آل برای خریداران خانه و ... می ­باشند.

قبل از سال 2009، استانبول دارای 32 منطقه بود، اما افزایش جمعیت و تقاضای بیشتر برای امکانات مدرن، ساماندهی مجدد شهری را به امری حیاتی جهت نگهداشت حال و آینده مناطق تبدیل نمود و در این راستا و از طریق باز طراحی شهری، استانبول دارای 39 منطقه گردید.

25 منطقه استانبول در سمت اروپایی و 14 منطقه آن در سمت آسیایی قرار دارند. گستره عظیم فعالیت در این مناطق، از حومه های مسکونی مجلل گرفته تا مراکز مالی و گردشگری، به حدی است که شناخت همه آنها، یک طول عمر زمان خواهد برد.

برخی از این مناطق به لطف سبقه تاریخی خود یا به دلیل مشارکت خود در ایجاد سبک زندگی مدرن شهری، انگشت­ نما شده ­اند، در حالی که مناطق دیگر با دور نگه داشتن خود از هیاهو و شلوغی، شرایط مناسبی برای ساکنینی که قصد دارند از جمعیت دور شوند، را فراهم می نمایند.

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش