قیمت ملک ارزان در استانبول

قیمت ملک ارزان در استانبول

درباره قیمت ملک ارزان در استانبول

قیمت ملک ارزان در استانبول با حداقل یک میلیارد تومان امکان‌پذیر است، در واقع شما با 250 هزار دلار قادر به خرید ملکی ارزان در استانبول هستید؛ بنابراین هزینه زیادی برای خانه‌دارشدن در ترکیه نیاز نیست و به‌آسانی می‌توان شهروند این کشور گردید. شما بایستی در ابتدا از این شهر اطلاعاتی را کسب نموده و طریقه شهروندی در این شهر و زندگی در آن را دریابید. سپس بدون درنظرگرفتن بودجه موردنیاز و دارایی‌ای که دارید، اقدام به سرمایه‌گذاری در این کشور نموده و تابعیت دوم کشور دلخواه خود را اخذ نمایید.

در نهایت با یک پروسه ساده و در عرض سه ماه تابع این کشور می‌شوید و پاسپورت خود را دریافت می‌کنید. شما با کمی هوشمندی قادر به یادگیری زبان و جابه‌جایی از کشوری به کشور دیگر هستید، فقط بایستی کمی در این زمینه‌ها اطلاعات خود را ارتقاء دهید و سپس بدون گرفتن ویزا به هر نقطه از جهان که می‌خواهید، سفر کنید. همچنین می‌توانید با خرید یک ملک در استانبول و اجاره آن به درآمد خوبی نیز دست یابید. پس با خرید یک ملک در استانبول می‌توانید شهروند و سیتی‌زن آنجا شوید و روزبه‌روز سرمایه خود را افزایش دهید.

البته خواه‌ناخواه باگذشت زمان، سرمایه شما چندین برابر می‌شود و شما به سود بالایی دست خواهید یافت. در نتیجه هراندازه درباره قیمت ملک ارزان در استانبول صحبت کنیم، بازهم جا برای صحبت در این مورد بسیار است. این شهر املاک بسیار زیبایی دارد که این املاک دارای قیمت‌های کاملاً منصفانه و به‌صرفه‌ای برای خرید هستند.

 قیمت آپارتمان کوچک در استانبول

اگر بخواهیم در مورد قیمت آپارتمان کوچک در استانبول بدانیم، چندان کار سختی نیست. شما با کمک مشاورین املاک که در کشور مبدأ و نیز کشوری که می‌خواهید در آنجا ملک بخرید، می‌توانید کمک‌های لازم را برای خرید آپارتمانی نقلی و ارزان کسب کنید. درنتیجه توسط این مشاورین خبره و کاربلد و باتوجه‌به قیمت ملک ارزان در استانبول اقدام به خرید یکی از این آپارتمان‌ها و خانه‌های کوچک نمایید.

برای خرید یک‌خانه در ترکیه بایستی ابتدا شهری را که می‌خواهید در آنجا خانه بخرید، را انتخاب نمایید، سپس هزینه و سرمایه‌ای که در دست دارید، را برآورد نموده و بهترین گزینه مطابق با آن را با کمک مشاورین املاک خریداری نمایید. اقامت در استانبول هزینه‌ای بیشتری در مقابل شهرهای دیگر ترکیه دارد و این موضوع به دلیل توریستی بودن این شهر است.

 خانه ارزان در استانبول

با سرمایه‌گذاری اندک می‌توان خانه ارزان در استانبول خریداری نمود. فقط باید روال و فرایند درست صاحبخانه شدن را به نحوی شایسته طی نمود. در واقع در چند سال اخیر، خرید خانه در استانبول توسط مردم ایرانی‌تبار افزایش‌یافته است. پرواز از ایران به ترکیه 3 ساعت زمان می‌برد و زمان زیادی را برای رسیدن به این کشور طی نمی‌کنیم. همچنین نزدیک بودن استانبول به کشورمان، دلیل اصلی قیمت ملک ارزان در استانبول است.

این موضوع بسیار مهم است که شما دقت عمل لازم را جهت خرید یک‌خانه ارزان انجام دهید و قوانین و سیستم‌های معینی که در یک کشور برای خانه‌دارشدن وجود دارد، را به طور کامل رعایت کنید. در نهایت اگر این نکات را رعایت نکنید، دچار مشکل خواهید شد. پس تمام سعی خود را برای رعایت این موارد بکنید و اگر در فهم و اجرای آنها دچار مشکل شدید، از صاحبان این امر راهنمایی‌های لازم را کسب کنید.

  قیمت خانه ارزان در استانبول

قیمت خانه ارزان در استانبول شاید به دلیل نزدیکی این کشور به کشور ما نیز باشد. در واقع اختلاف کم قیمت به این دلیل است که این دو کشور فاصله زیادی را با یکدیگر ندارند. البته اساساً قیمت ملک و خانه در این کشور ارزان و مناسب است. گاهی تفاوت فاحش قیمتی بین بعضی از نقاط بالای شهر تهران با استانبول نیز دیده می‌شود.

در نهایت قیمت ملک ارزان در استانبول، در بین کشورهای آسیایی زبانزد است و حتی گاهی در مقایسه با ایران ارزان‌تر نیز می‌باشد؛ بنابراین گذراندن اوقات تفریح افراد در این شهر و خانه‌های ارزان آن برای همگان محبوبیت پیدا می‌کند. اگر می‌خواهید خانه بخرید، محل زندگی را بایستی از هر نظر بسنجید، به‌عنوان نمونه محل زندگی باید به مدرسه، مهدکودک، فضای ورزشی و استخر نزدیک باشد و نزدیک بودن مترو نیز یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای خرید یک‌خانه است. در واقع تمام این موارد را باید، موردتوجه قرارداد.

 ارزان‌ترین خانه در استانبول

اگر بخواهیم ارزان‌ترین خانه در استانبول را خریداری کنیم، بایستی حداقل 700 میلیون تومان در اختیار داشته باشیم؛ بنابراین شما با این میزان سرمایه قادر به خرید ملکی در نقاط متوسط شهر استانبول هستید و نیازی نیست به قسمت‌های دورافتاده برای خرید ملک با این میزان سرمایه باشید. این مقدار پول برای خانه‌ای کوچک در حدود 50 متر کفایت می‌کند و در غرب استانبول شما می‌توانید آن را خریداری نمایید. این میزان سرمایه معادل 300 هزار لیر است که شما در بعضی شرایط خاص‌تر می‌توانید آپارتمانی 70 متری و یک خواب را با آن تهیه کنید.

در عصر جدید، با خرید خانه در ترکیه قادر به اخذ اقامت در آنجا نیز خواهید بود. البته اخذ اقامت راه‌های دیگری نیز دارد. البته این اخذ اقامت فقط مختص کسانی است که در یک خانواده هستند. در هنگام خرید ملک اگر شریکی اقدام به خرید ملک می‌نمایید، بایستی در سند خانه یا همان تاپو اسامی ذی‌نفعان درج شود، تا بتوان برای اقامت اقدام کرد. اگر میزان بهای خانه بالای 250 هزار دلار باشد، مسلماً به شما اقامت آن کشور را می‌دهند و همچنین افراد زیر 18 سال نیز می‌توانند، سیتی‌زن آن شهر شوند.

 آپارتمان ارزان در استانبول

برای تهیه آپارتمان ارزان در استانبول که شهری توریستی است، نیاز چندانی به سرمایه آن‌چنانی نیست. این شهر برای سرمایه‌گذاری بسیار مناسب است و رشد قیمت در این شهر بالا است. در واقع از لحاظ بازار خریدوفروش ملک استانبول در ترکیه بسیار پررونق می‌باشد. قیمت ملک ارزان در استانبول چیز عجیبی نیست و هر فردی با گرفتن تابعیت دوم و پاسپورت می‌تواند از شهروندان دایم این شهر گردد.

در نهایت خرید ملک در استانبول فوق‌العاده روند سریعی دارد و دولت ترکیه این خدمات را برای رفاه حال اتباع خارجی ارائه می‌دهد. انواع خانه‌ها در مدل‌های آپارتمانی، مجتمع و ساحلی در این کشور موجود می‌باشند. همچنین شما می‌توانید به طور اقساط نیز وجه خانه را پرداخت نمایید. استانبول از نظر حمل‌ونقل و تجهیزات آن حرف نخست را در بین کشورهای جهان می‌زند، همچنین مترو، هواپیما و سایر وسایل نقلیه آن کامل و قابل‌دسترسی برای همگان در هر نقطه‌ای از شهر که باشند، می‌باشد.

قیمت خرید آپارتمان دست‌دوم در استانبول

در نهایت با تمام گفته‌ها می‌توان اطلاعاتی را در مورد قیمت خرید آپارتمان دست‌دوم در استانبول کسب نمود. قیمت ملک ارزان در استانبول از ویژگی‌های برتر این شهر است که علاوه بر رتبه بالای این شهر، قیمت‌ها کاملاً مناسب و به‌صرفه می‌باشند؛ بنابراین فرصت سرمایه‌گذاری مناسب با خرید خانه در این کشور موجود است و اخذ شهروندی ترکیه از این راه فوق‌العاده راحت است. این در حالی است که بسیاری از کشورها به‌هیچ‌عنوان روند راحت و سریعی برای دریافت شهروندی ندارند و دراین‌بین گاهی باید حرکات زننده و وضعیت بدی را نسبت به هویت خود تحمل نمایند. اما در استانبول شما به‌راحتی می‌توانید ملک موردنظر خود را خریداری و در آنجا اقامت گزینید.

در استانبول ارزان‌ترین قیمت برای خانه‌های کوچک و دست‌دوم که فاقد اتاق‌خواب هستند، چیزی در حدود 170 هزار لیر است. البته این قیمت در شهرهای کوچک‌تر به نسبت محله‌های بالای شهر و ایان نشین کمتر است و شما با مبلغ 150 هزار لیر نیز قادر به خرید آپارتمان دست‌دوم در استانبول می‌باشید.

قیمت خرید آپارتمان دست‌دوم در استانبول از 500 میلیون تومان شروع می‌شود و در بعضی شرایط ملک‌های ارزان‌تری نیز برای فروش در استانبول یافت می‌شوند. همچنین شما می‌توانید اگر همین مبلغ را نیز در اختیار ندارید، خانه مد نظرتان را پیش‌خرید کنید. روش پیش‌خرید یک‌خانه بسیار روش راحت و آسانی برای خانه‌دارشدن است.

قیمت ملک ارزان در استانبول بازه‌ای بین 500 الی 700 میلیون می‌باشد. در نهایت اگر می‌خواهید پاسپورت ترکیه را ظرف 3 ماه دریافت کنید، بایستی شرایطی را رعایت کنید. به‌عنوان‌مثال خانه باید به‌صورت نقد خریداری شود و تا سه بار ملک فروخته شده، به افراد ایرانی فروخته شده باشد. همچنین خانه‌تان را در سه سال آینده نمی‌توانید به معرض فروش بگذارید.

جستجوی فایلها