درج آگهی

گروه مشاورین کوبه در راستای هدفمند نمودن فرآیند سفارش آگهی و به منظور تسهیل در تصمیم گیری و انتخاب سفارش دهندگان، گزینه های متنوعی را تدارک دیده و آماده درج آگهی های درخواستی در قالب پکیج های زیر می باشد؛ براین اساس و در صورت تمایل به درج آگهی کافی است پکیج مورد نظر خود را انتخاب نموده و درخواست خود را به همراه مستندات مربوطه از طریق ایمیل کردن به آدرس info@koobeh.net یا پیام دادن به شماره 42 04 166 533 90+ از طریق پیام رسان واتس آپ، جهت گروه مشاورین کوبه ارسال نمایید.

توضیحات: 

 • پکیج های موردی جهت واحدهای باقیمانده پروژه های ساختمانی، زمین و املاک دست دوم تعریف شده اند و درخواست هایی که تعداد آگهی های ارائه شده آنها در یک نوبت، کمتر از 10 مورد باشد، مشمول شرایط این پکیج ها می باشند.
 • پکیج های گروهی جهت پروژه های ساختمانی نوساز و در حال ساخت تعریف شده اند و درخواست هایی که تعداد آگهی های ارائه شده آنها در یک نوبت، بیشتر از 10 مورد باشد، مشمول شرایط این پکیج ها می باشند.
 • در صورت انتخاب گزینه "بانک اطلاعات کوبه" بعنوان محل درج آگهی، مشخصات آگهی در صفحه ای اختصاصی و دائمی در این بانک اطلاعاتی درج خواهد گردید. در این روش مدت اعتبار آگهی 3 ماه از تاریخ سفارش آن است و پس از آن و در صورت عدم تمدید درخواست، صفحه مشخصات با حذف قیمت آگهی و برچسب "انقضای مدت اعتبار آگهی" نمایش داده خواهد شد.
 • در صورت انتخاب گزینه "صفحه پیشنهادات ویژه" بعنوان محل درج آگهی، چکیده مشخصات آگهی در این صفحه، نمایش داده خواهد شد. مدت نمایش آگهی در این قسمت 3 ماه است و پس از سپری شدن این مدت، چکیده مشخصات از صفحه پیشنهادات ویژه حذف خواهد گردید.
 1. در پکیج کلاسیک از هر 10 آگهی 2 مورد چکیده در این صفحه نمایش داده می شود.
 2. در پکیج لوکس از هر 10 آگهی 5 مورد چکیده در این صفحه نمایش داده می شود.
 3. در پکیج رویال چکیده کلیه آگهی ها در این صفحه نمایش داده می شود.
 • در صورت انتخاب گزینه "بلوک پیشنهادات ویژه در صفحه اول سایت" بعنوان محل درج آگهی، چکیده مشخصات آگهی در این بلوک، نمایش داده خواهد شد. مدت نمایش چکیده در این قسمت 1 هفته است و پس از سپری شدن این مدت، چکیده مشخصات از بلوک پیشنهادات ویژه در صفحه اول سایت حذف خواهد گردید.
 1. در پکیج لوکس از هر 10 آگهی 1 مورد چکیده در این بلوک نمایش داده می شود.
 2. در پکیج رویال از هر 10 آگهی 2 مورد چکیده در این بلوک نمایش داده می شود.
 • در صورت انتخاب گزینه "بلوک پیشنهادات ویژه در صفحات جزئیات" بعنوان محل درج آگهی، چکیده مشخصات آگهی در این بلوک، نمایش داده خواهد شد. مدت نمایش چکیده در این قسمت 1 هفته است و پس از سپری شدن این مدت، چکیده مشخصات از بلوک پیشنهادات ویژه در صفحات جزئیات حذف خواهد گردید.
 1. در پکیج رویال از هر 10 آگهی 1 مورد چکیده در این بلوک نمایش داده می شود.
 • تمدید مدت هر پکیج، در پایان دوره اعتبار 3 ماهه آگهی امکانپذیر می باشد.
 • تمدید مدت نمایش چکیده در بلوک پیشنهادات ویژه در صفحه اول سایت و در بلوک پیشنهادات ویژه در صفحات جزئیات، با رعایت ضوابط زیر امکانپذیر می باشد:
 1. در پکیج طلایی تمدید نمایش چکیده در بلوک پیشنهادات ویژه در صفحه اول سایت، در دوره اعتبار آگهی، یکبار و با هزینه 25TL امکانپذیر می باشد.
 2. در پکیج لوکس و رویال تمدید نمایش چکیده در بلوک پیشنهادات ویژه در صفحه اول سایت، در دوره اعتبار آگهی، یکبار و با هزینه 15TL امکانپذیر می باشد.
 3. در پکیج رویال تمدید نمایش چکیده در بلوک پیشنهادات ویژه در صفحات جزئیات، در دوره اعتبار آگهی، یکبار و با هزینه 20TL امکانپذیر می باشد.
 • اعمال تغییر موارد (افزایش یا کاهش) در پکیچ های گروهی، در زمان تمدید، با رعایت ضوابط زیر امکانپذیر می باشد:
 1. تعداد نهایی موارد ارائه شده (پس از کاهش و افزایش) بالغ بر 10 مورد باشد.
 2. جهت موارد اضافه شده هزینه درج (مطابق پکیج مربوطه) و جهت سایر موارد هزینه تمدید (مطابق پکیج مربوطه) لحاظ خواهد گردید.
 • ارتقاء کلاس هر پکیج، در تمام طول مدت اعتبار 3 ماهه آگهی امکانپذیر است و در صورت ارتقاء مدت اعتبار آگهی ارتقاء یافته به میزان 3 ماه و از زمان ارتقاء پکیج لحاظ خواهد گردید.
 • اطلاعات و مستندات مورد نیاز جهت درج آگهی به شرح زیر می باشد:
 1. 12 عدد عکس از هر مورد سفارش، با فرمت JPG و با کیفیت حداقل 500 × 800 پیکسل (در سفارش پکیج های گروهی جهت هر 10 مورد سفارش 20 عدد عکس با مشخصات اعلام شده مورد نیاز است.)
 2. 1 قطعه فیلم، حداکثر به مدت 2 دقیقه، با فرمت mp4
 3. 1 عدد عکس از موقعیت مکانی مورد سفارش، با فرمت JPG و با کیفیت حداقل 750 × 1200 پیکسل
 4. 1 عدد عکس از پلان مورد سفارش، با فرمت JPG و با کیفیت حداقل 750 × 1200 پیکسل
 5. فرم تکمیل شده درخواست درج آگهی (فرم 1)