درباره ما

بانک اطلاعات املاک کوبه، شبکه متمرکز اطلاعات املاک است که توسط گروهی از متخصصان در حوزه استارآپ اینترنتی و با اعتقاد به اینکه دانستن حق خریداران است به منظور ارائه خدمات مستمر در زمینه خرید و فروش املاک در ترکیه، در سال 2020 ایجاد شده است. اصلی ترین رئوس خط مشی کوبه عبارتند از: 

  • کوبه، صرفا ارائه کننده اطلاعات و مشخصات املاک است و فروشنده املاک و مستغلات نمی باشد.
  • به منظور خرید و فروش بی واسطه املاک، کوبه با ایجاد بستری شفاف، اطلاعات و مشخصات مد نظر فروشندگان را با رعایت اصل امانت داری به متقاضیان و خریداران املاک و مستغلات ارائه می کند.
  • در راستای ارتباط مستقیم فروشندگان و خریداران، کوبه مشخصات تماس مستقیم با فروشندگان (شامل نام، شماره تماس و آدرس وبسایت فروشنده) را به خریداران ارائه می نماید.
  • جهت ارائه خدمات بهتر، کوبه تلاش می نماید با نگهداری و پایش اطلاعات و مشخصات کلیه موارد درج شده و با تکیه بر روشهای علمی و آماری، جامع ترین بانک اطلاعات املاک ترکیه را ایجاد نماید. 
  • کوبه به منظور ساده کردن پروسه انتخاب ملک و جلوگیری از سفر و هزینه های غیر ضروری در مراحل اولیه خرید ملک، ضمن ارائه اطلاعات دقیق و کارشناسی هر واحد ملکی (شامل مشخصات کامل واحد به همراه فیلم، عکس، پلان واحد، موقعیت مکانی و ...)، امکان مقایسه مشخصات املاک انتخابی را نیز فراهم می نماید تا خریداران بتوانند مطابق نیاز، سلیقه و بودجه مد نظر خود، نسبت به شناسایی ملک مورد نظرشان اقدام نمایند.
  • جهت کاستن از چالش های معمول خریداران، کوبه اطلاعات مورد نیاز جانبی مانند معرفی مناطق شهری، معرفی جاذبه های گردشگری، تشریح سیستم آموزش، آموزش افتتاح حساب و تاسیس شرکت و ... را ارائه می نماید.
  • کوبه در راستای رفع نگرانی خریداران ناآشنا با زبانهای ترکی و انگلیسی، بانک اطلاعاتی خود را به زبان فارسی تهیه نموده است تا خریداران بتوانند بدون هیچگونه نگرانی از بابت نا آشنایی با زبان و بدون نیاز به مراجعه حضوری، ملک دلخواه خود را از راه دور، شناسایی و انتخاب نمایید.

دسترسی سریع

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک ترکیه است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی این کشور را در اختیار متقاضیان خرید ملک در ترکیه قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش