درباره ما

بانک اطلاعات املاک کوبه، شبکه متمرکز اطلاعات املاک است که توسط گروهی از متخصصان در حوزه استارآپ اینترنتی و با اعتقاد به اینکه دانستن حق خریداران است به منظور ارائه خدمات مستمر در زمینه خرید و فروش املاک در ترکیه، در سال 2020 ایجاد شده است. اصلی ترین رئوس خط مشی کوبه عبارتند از: 

  • کوبه، صرفا ارائه کننده اطلاعات و مشخصات املاک است و فروشنده املاک و مستغلات نمی باشد.
  • به منظور خرید و فروش بی واسطه املاک، کوبه با ایجاد بستری شفاف، اطلاعات و مشخصات مد نظر فروشندگان را با رعایت اصل امانت داری به متقاضیان و خریداران املاک و مستغلات ارائه می کند.
  • در راستای ارتباط مستقیم فروشندگان و خریداران، کوبه مشخصات تماس مستقیم با فروشندگان (شامل نام، شماره تماس و آدرس وبسایت فروشنده) را به خریداران ارائه می نماید.
  • جهت ارائه خدمات بهتر، کوبه تلاش می نماید با نگهداری و پایش اطلاعات و مشخصات کلیه موارد درج شده و با تکیه بر روشهای علمی و آماری، جامع ترین بانک اطلاعات املاک ترکیه را ایجاد نماید. 
  • کوبه به منظور ساده کردن پروسه انتخاب ملک و جلوگیری از سفر و هزینه های غیر ضروری در مراحل اولیه خرید ملک، ضمن ارائه اطلاعات دقیق و کارشناسی هر واحد ملکی (شامل مشخصات کامل واحد به همراه فیلم، عکس، پلان واحد، موقعیت مکانی و ...)، امکان مقایسه مشخصات املاک انتخابی را نیز فراهم می نماید تا خریداران بتوانند مطابق نیاز، سلیقه و بودجه مد نظر خود، نسبت به شناسایی ملک مورد نظرشان اقدام نمایند.
  • جهت کاستن از چالش های معمول خریداران، کوبه اطلاعات مورد نیاز جانبی مانند معرفی مناطق شهری، معرفی جاذبه های گردشگری، تشریح سیستم آموزش، آموزش افتتاح حساب و تاسیس شرکت و ... را ارائه می نماید.
  • کوبه در راستای رفع نگرانی خریداران ناآشنا با زبانهای ترکی و انگلیسی، بانک اطلاعاتی خود را به زبان فارسی تهیه نموده است تا خریداران بتوانند بدون هیچگونه نگرانی از بابت نا آشنایی با زبان و بدون نیاز به مراجعه حضوری، ملک دلخواه خود را از راه دور، شناسایی و انتخاب نمایید.

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش