خرید ملک در مرسین

خرید ملک در مرسین: معرفی شهر در شمال شرقی قبرس در جنوب ترکیه، در امتداد ساحل به شهر مرسین می‌رسیم. می‌توانید از مرسین تا آدانا که نزدیک‌ترین شهر مهم به مرسین است به‌صورت زمینی سفر کنید. زبان اصلی ساکنین آن ترکی استانبولی است. ممکن است در این شهر زبان کردی نیز به گوش شما بخورد. شهر زیبای مرسین با این که در میان ایرانیان از شهرت بالایی برخوردار نیست، به‌تازگی در حال کسب مقبولیت و محبوبیتی در میان برگزارکنندگان تور است. خرید ملک در مرسین به دلیل برخورداری از زیبایی‌های باستانی که بیشتر آن‌ها به دوران نوسنگی، امپراتوری روم و یونان برمی‌گردد می‌تواند برای علاقه‌مندان بسیار جالب باشد. برای تجربه خرید خانه در ترکیه می توانید خرید ملک در مرسین را امتحان کنید. همچنین موقعیت استراتژیک و ایده‌آل این شهر که امکان رسیدن به آن از طریق دریا، جاده و قطار را فراهم کرده دلیل دیگری است که خرید ملک در مرسین را میان سرمایه‌گذاران محبوب می‌کند. پیش‌بینی می‌شود با افزایش روزافزون استانداردهای زندگی، خدمات بهداشتی و شرایط مساعد خرید ملک در مرسین این تعداد در ده سال آینده دوبرابر شود.

خرید خانه در مرسین

طبق قانون اساسی ترکیه، اجتماعی بودن یکی از ویژگی‌های اصلی این کشور است. مسئولان این شهر زیبا به هدف افزایش استانداردهای زندگی افراد و فراهم‌آوردن آرامش و آسایش بیشتر برای خرید ملک در مرسین، بخشی از شبکه شهرهای دوستدار سن هستند و برای سازگاری این شهر زیبا با رود بسیار تلاش می‌کنند. با خرید ملک در مرسین می‌توانید زندگی در معیارهای جهانی را تجربه کنید. از بهداشت، دسترسی مناسب شهری، حمل‌ونقل مناسب، آموزش صحیح و خدمات اجتماعی مناسب برخوردار شوید و در کنار تمام این‌ها از زیبایی دل انگیزه این شهر نیز بهره ببرید. مرسین شهری ساحلی و واقع در کنار دریا است. بخش اصلی آن در بزرگراه ساحلی E-5 واقع شده است که تارسوس را به مرسین و آنتالیا را به غرب متصل می‌کند. از نظر اداری، طرسوس یک بخش از «استان» مرسین است و به همین دلیل دارای کد منطقه مرسین (324) نیز هست. بعد از آشنایی با قیمت آپارتمان در استانبول می توانید از خانه های مرسین اطلاعات کافی بدست آورید.

خرید خانه در مرسین ترکیه

اگر شما علاقه‌مندان به خرید ملک در مرسین به هنرهای نمایشی نیز علاقه دارید باید بدانید که مرسین دارای یکی از قدیمی‌ترین سالن‌های اجرای اپرا و تئاتر در ترکیه است. نمایش‌های درام، باله و اپرا در تمام طول سال با حداقل هزینه بلیط در مرسین در حال برگزاری هستند. همچنین کنسرت‌هایی توسط تورهای متفاوت از شهرها و کشورهای مختلف نیز در مرسین برگزار می‌شود. خرید ملک در مرسین: هزینه حمل‌ونقل شهری در مرسین هنگام خرید خونه در ترکیه و البته در شهر مرسین باید به هزینه حمل‌ونقل نیز توجه ویژه داشته باشید. هزینه‌های جابه‌جایی بین‌شهری از مهم‌ترین مواردی است که نمی‌توان به آن بی‌توجه بود. البته مترو نیز در این شهر فعال است اما ایستگاه‌ها محدود هستند. عموماً هزینه‌های حمل‌ونقل در مرسین به این صورت است: وسائل نقلیه عمومی: 2.5 لیر تاکسی: 5 لیر هر کیلومتر تاکسی در ترافیک سبک: 3.30 لیر هر ساعت انتظار تاکسی: 18 لیر بنزین: 6.75 لیر

خرید ملک در مرسین: تحصیلات تکمیلی در مرسین

اگر دانشجو هستید یا فرزندان شما به‌زودی دانشجو می‌شوند قطعاً دانشگاه از معیارهای اولیه شما برای خرید ملک در مرسین است. این شهر زیبا دارای سه دانشگاه اصلی است که به روش سنتی لیسانس، فوق‌لیسانس و دکتری ارائه می‌دهند. البته دانشگاه پزشکی مرسین در میان ایرانیان بسیار پر طرف‌دار است.

دانشگاه چاگ مرسین

این دانشگاه چاگ مرسین بنا به معیارهای بین‌المللی برترین دانشگاه مرسین است. این مرکز تحصیلات تکمیلی که در سال 1997 در مرسین شروع به کارکرد یک مؤسسه خصوصی و غیرانتفاعی است که در حومه شهر کنیسه قرارداد. این دانشگاه که با قدمت 33 ساله خود دانشجویان بسیاری را از سراسر جهان و از جمله ایران با خود همراه میکند. چاگ مدارک لیسانس، فوق‌لیسانس و دکتری را به علاقه‌مندان تحصیل و خرید ملک در مرسین ارائه می‌دهد. این دانشگاه از امکانات بسیاری همچون سالن‌های ورزشی، کتابخانه، خوابگاه و بورسیه‌های زیادی برخوردار است.

دانشگاه مرسین

این دانشگاه غیرانتفاعی و خصوصی که در سال 1992 شروع به کارکرد در شهر ینیشسر قرار دارد. به طور کلی این دانشگاه که توسط یوگ تأیید صلاحیت شده است از بهترین مراکز آموزش در ترکیه به شمار می‌رود. این دانشگاه در میان ایرانیان بیشتر شناخته شده و محبوب است و امکانات بسیاری از جمله کتابخانه، خوابگاه، سالن‌های ورزشی و.. را نیز برای دانشجویان خود فراهم آورده است. همچنین می‌توانید از بورسیه و کمک‌هزینه‌های تحصیلی این دانشگاه نیز کمال استفاده را ببرید.

دانشگاه توروس مرسین

توروس آموزشگاه تحصیلات تکمیلی غیرانتفاعی در ترکیه است که توسط مراکز معتبر و بین‌المللی همچون یوک تأیید شده تا دانشجویان را از سراسر کشور برای تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق‌لیسانس و دکتری به مرسین بیاورد. این دانشگاه نیز در شهر ینیشر مرسین واقع شده است و از بهترین گزینه‌هاست که پس از خرید ملک در مرسین در آن به تحصیل بپردازید. در انتها باید گفت مرسین شهری با سواحل طولانی و ورودی‌های مسحورکننده است که کوه‌های توروس را پشتوانه خود دارد. این شهر درست مانند دوران باستان هنوز هم یکی از بنادر مهم دریای مدیترانه و مرکز تجارت دریایی ترکیه است. دشت‌های این شهر آفتاب‌زده با برخی از بهترین باغ‌های لیمو و پرتقال در ترکیه و تاکستان‌های بی‌شمار آن در دامنه‌های کم‌ارتفاع کوه‌ها گسترده شده‌اند.

خرید ملک در مرسین: مراکز خرید

 • مرسین فروم:

مرسین فروم از محبوب‌ترین و پربازدیدترین مراکز خرید در ترکیه است. این مرکز خرید باشکوه از دو مجتمع خرید بزرگ و میدانی تشکیل شده که در فضای باز بین آنها قرار دارد. اگر برای خرید ملک در مرسین وجود مراکز خرید شیک و مدرن از استانداردهای مورد نظرتان است، باید بدانید که مرکز خرید مرسین شامل طیف گسترده‌ای از اقلام موردنیاز ساکنین از جمله موارد زیر را فراهم کرده است:

 • پوشاک
 • لوازم فناوری
 • تجهیزات خانگی
 • تعمیرات و نگهداری
 • فروشگاه‌های لباس ورزشی
 • کتاب
 • رستوران‌ها و فست‌فود

رستوران‌های مطرح و بزرگی مانند مک‌دونالد، اسبارو، برگر کینگ، پوپیس و استارباکس و.. برای رفع تمامی نیازهای ساکنین و بازدیدکنندگان در اطراف این مرکز خرید زیبا قرار گرفته است. خرید ملک در ترکیه و شهرهای خوب آن تصمیم عالی خواهد بود.

دیدنی‌های مرسین

قطعاً از اولین مسائلی که شما را برای خرید ملک در مرسین ترغیب می‌کند زیبایی‌های بصری شهر و اطراف آن است. مرسین از زیباترین و پر طرف‌دارترین شهرهای ترکیه است که از مراکز دیدنی بسیاری نیز برخوردار است. مانند:

 • قلعه بیلی مرسین
 • تپه تاریخی یوموک
 • پارک آتاترک در مرسین
 • خانه آتاترک در شهر مرسین (موزه)
 • موزه ارتش مرسین
 • موزه باستان‌شناسی مرسین
 • شهر باستانی سُلین
 • کلیسای سنت آنتونی مرسین
 • مسجد اولو مرسین
 • پارک ملی کویولوک مرسین
 • ساحل سولی مرسین
 • موزه شهری مرسین

برای خرید آپارتمان در ترکیه به مرسین هم توجه کنید!!!!

مرکز خرید مرسین

در مرکز شهر در پوزکو واقع شده است. هر اتوبوسی از مرسین یا مینی‌بوس آبی Pozcu از خارج ایستگاه قطار می‌تواند شما را به این مرکز خرید زیبا برساند. ساعات کاری نیز از 10:00 تا 22:00 (23:00 در تابستان) می‌باشد.

 • مرسین مارینا:

مرسین مارینا مال مشرف به مارینا دارای کافه‌های مد روز، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، مرکز ورزشی و آمفی‌تئاتری باشکوه است. کافه‌ها و رستوران‌ها نیز برای استفاده بازدیدکنندگان تا دیروقت وقت باز هستند. سرزندگی این شهر قطعاً از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند شما را به خرید ملک در مرسین تشویق کند.

 • کیپا:

در کنار مرکز نمایشگاه CNR در مزیتلی. هر اتوبوس Mezitli شما را از ایستگاه قطار یا اتوبوس به کیپا می‌رساند. بخش مواد غذایی در تابستان تا ساعت 23:00 باز است که نشان می‌دهد با خرید ملک در مرسین می‌توانید تا نیمه‌شب تمام خریدهای خود را تکمیل کنید.

 • بازار METRO:

بازار METRO یک فروشگاه خرده‌فروشی است که محصولات خود را در تنوع بالا و تعداد زیاد برای مراجعین فراهم می‌کند. می‌توانید انواع مواد غذایی کمیاب یا حتی عجیب را در این فروشگاه بیابید. اگر قصد خرید املاک در ترکیه و در مرسین را دارید می‌توانید خود را عضو فروشگاه کنید و کارت عضویت این فروشگاه را بگیرید.

آشنایی با شهر و خرید ملک در مرسین

مرسین شهری مدیترانه‌ای با آب‌وهوای گرم و 1727255 نفر جمعیت است. این شهر به برابری قدرت خرید، دردسترس‌بودن انواع میوه‌ها و سبزیجات تازه و همین‌طور قیمت پایین خانه مشهور است که خرید ملک در مرسین را برای سرمایه‌گذاران بسیار جذاب می‌کند. اگر بخواهید ملک ارزان در ترکیه بخرید می توانید به این شهر بروید.

هتل‌های مرسین ترکیه

خرید ملک در مرسین برای شما امکان استفاده از کافه‌های محبوب، مناطق تجاری، مرکز فرهنگی و هتل‌های زیبا را فراهم می‌کند. میزبانی مرسین از مراکز و تجارت‌های جهانی مهم، وجود هتل‌های درجه یک و مشهور را در آن الزامی می‌کند؛ هتل‌هایی همچون هیلتون، دیوان و ناونا.

 • هتل دیوان مرسین:

این هتل زیبا که توسط وب‌سایت بوکینگ نمره 4.6 را دریافت کرده است با 5 ستاره خود در مرسین می‌درخشد. این هتل که فاصله کمی تا ساحل زیبای دریای مدیترانه دارد در نزدیکی شهر آدانا نیز قرار گرفته تا تنها با طی 92 کیلومتر بتوانید به این شهر زیبا و دوست‌داشتنی دسترسی داشته باشید. از امکانات این هتل زیبا می‌توان به وای‌فای رایگان، استخر و پارکینگ اشاره کرد.

 • هتل مرسین هیلتون ای:

اگر قبل از خرید ملک در مرسین قصد دارید چند شب را در هتلی زیبا و مطمئن سپری کنید هتل هیلتون که از معروف‌ترین هتل‌های این شهر است می‌تواند انتخاب خوبی باشد. این هتل تنها دو کیلومتر با شهربازی معروف مرسین فاصله دارد و دارای امکاناتی همچون استخر و پارکینگ نیز هست تا اوقات خوشی را برای شما فراهم کند. برای خرید املاک در ترکیه و البته خرید ملک در مرسین باید توجه داشته باشید که مؤسسات تجاری و اتاق بازرگانی در مرکز شهر واقع شده‌اند. همچنین می‌توانید انواع بازارهای میوه و ماهی باکیفیت و همچنین فروشگاه‌های گیاهان دارویی را نیز در آن مشاهده کنید. در میان تمام این زیبایی‌های تجاری، بازاری وجود دارد که محلی‌ها به آن بازار آمریکایی می‌گویند. در بازار آمریکایی می‌توانید لوازم برقی یا باطری‌دار ارزان‌قیمت و لوازم‌آرایشی با نام تجاری اصلی ایالات متحده را پیدا کنید.

ساحل‌های مرسین

اگرچه مرسین در کنار دریا است، اما به دلیل آلودگی کشتی‌های باری، شناکردن تا فاصله 25 تا 30 کیلومتری از مرکز شهر که سواحل عمومی و خصوصی در آن قرار دارند، ایمن نیست. بهترین سواحل برای شنا، Kızkalesi (شهر باستانی Korykos)، Akyar و Limonlu (شهر باستانی Limos) هستند که حدود 60 کیلومتر با ساحل فاصله دارند. اتوبوس‌هایی که مکرراً از ایستگاه مرسین به این مکان‌ها می‌روند بهترین راه دسترسی هستند. پس می‌توانید برای خرید ملک در مرسین این مورد را نیز مدنظر داشته باشید.

خرید ملک در مرسین: جشنواره‌ها

اگر شما علاقه‌مندان به خرید ملک در مرسین به موسیقی و حواشی آن نیز علاقه دارید، بهتر است از فستیوال موسیقی بین‌المللی مرسین که در ماه‌های می و ژوئن برگزار می‌شود اطلاع پیدا کنید. بسیاری از نوازندگان مشهور بین‌المللی در این فستیوال به اجرای کنسرت می‌پردازند. اگرچه ژانر اصلی این فستیوال بر موسیقی‌های کلاسیک متمرکز است، برخی از نوازندگان بسیار خوب جاز، بلوز و همین‌طور موسیقی‌های قومیتی نیز روی صحنه می‌روند. بیشتر رویدادها در مرکز فرهنگی مرسین، میدان آتاتورک و در فضای باز یا در کلیسای سنت پل برگزار می‌شود. این مناطق از محبوب‌ترین قسمت‌ها برای خرید ملک در مرسین محسوب می‌شوند. البته اگر از قیمت آپارتمان در ترکیه اطلاع پیدا کنید می توانید به راحتی مسکن خود را انتخاب کنید. جشنواره در مکانی به نام «Kanlıdivane» برگزار می‌شود که یک گودال تاریخی است. آکوستیک شگفت‌انگیزی که در این مکان برقرار می‌شود می‌تواند دل هر دوستدار موسیقی را به‌سادگی برباید. مرسین همچنین یکی از شهرهایی است که هرساله در ماه دسامبر میزبان جشنواره بین‌المللی بلوز افت پیلسن نیز هست.

قیمت خانه در مرسین ترکیه چقدر است ؟

با توجه به نواسانات بازار بهترین راه برای خرید خانه در مرسین، استفاده از مشاورین سایت کوبه است، به سایت کوبه دات نت مراحعه کنید

چگونه ایرانی ها می توانند در مرسین ترکیه خانه بخرند ؟

خرید خانه و ملک در مرسین نیازمند تجربه و آگاهی بالا نسبت به قوانین ترکیه است، به شما توصیه می کنیم از تجارب مشاورین سایت کوبه دات نت استفاده کنید.

 

مناطق استانبول

درباره کوبه

کوبه یک بانک اطلاعات املاک است که اطلاعات جامعی از املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان خرید ملک قرار می‌دهد.

© 2021 کلیه حقوق برای گروه کوبه محفوظ میباشد. طراحی سایت یاس کیش