خرید خانه در ترکیه

آیا شما هم به دنبال دستیابی به زندگی بهتر برای خود و فرزندان و خانواده خود هستید و خرید خانه در ترکیه را به عنوان راهی برای رسیدن به هدف‌هایتان برگزیده‌اید، اما نگران چالش‌های پیش رو هستید؟

آیا می‌دانید برای خرید ملک در ترکیه گزینه‌های انتخابی بسیاری در شهرهای مختلف این کشور، و با قیمت‌های متفاوت پیش روی شماست و برای خرید خانه ترکیه محدود به شهر خاصی مانند استانبول نیستید؟

و آیا می‌دانید با سرمایه‌گذاری در املاک ترکیه و گرفتن اقامت و پاسپورت این کشور می‌توانید بدون ویزا به بیش از صد کشور دنیا سفر کنید؟ و اینکه یکی از راحتترین روشهای سرمایه گذاری در ترکیه خرید ملک می باشد؟

 

 

خرید ملک در ترکیه


خرید خانه در ترکیه

همان‌طور که می‌دانید یکی از راه‌های گرفتن اقامت و شهروندی ترکیه، سرمایه‌گذاری در این کشور است و برای سرمایه‌گذاری در ترکیه راه‌های مختلفی پیش روی شماست که یکی از آسان‌ترین آنها، خرید املاک در ترکیه است.

خرید خانه درترکیه آسان‌ترین و ارزان‌ترین راه برای سرمایه‌گذاری در این کشور است و مقدار سرمایه مورد نیاز آن پائین‌تر از گونه‌های دیگر سرمایه‌گذاری در املاک، و حتی روش‌های دیگر سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه است.

از دیگر راه‌های گرفتن اقامت در کشور همسایه، سرمایه‌گذاری در شرکت‌های ساخت‌وساز املاک است که کمترین بودجه مورد نیاز آن، دوبرابر حداقل هزینه لازم برای خرید واحد مسکونی در کشور ترکیه است.


گرفتن شهروندی ترکیه از راه خرید خانه در ترکیه

گرفتن شهروندی ترکیه نه تنها امکان اقامت در این کشور را برای شما فراهم می‌کند، بلکه راه ورود شما را به سایر کشورهای اروپایی و حتی آمریکایی هموار می‌کند.

برخلاف گذشته که قانون ترکیه اعطای تابعیت را مشروط به سرمایه‌گذاری کلان در این کشور کرده بود، اکنون خانه خریدن در ترکیه یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در ترکیه و گرفتن اقامت سرمایه‌گذاری، و درنتیجه گرفتن تابعیت و شهروندی ترکیه است.

یکی از مزایای گرفتن تابعیت کشور ترکیه، گرفتن پاسپورت ترکیه و اجازه سفر بدون ویزا به بیش از صد کشور دنیاست.

در اینجا توجه شما را به این نکته جلب می‌کنم که پاسپورت کشور ترکیه یکی از 30 پاسپورت معتبر دنیاست و با داشتن پاسپورت این کشور همسایه، امکان گرفتن ویزای ورود به اتحادیه اروپا یا شینگن نیز برای شما آسان می‌شود.

پاسپورت ترکیه 10 سال اعتبار دارد و برای همه شهروندان این کشور قابل تمدید است. این مزیت به تنهایی کافیست تا هر ایرانی را به خرید منزل در ترکیه ترغیب نماید.


از بهترین ویژگی‌های دریافت شهروندی ترکیه از راه خرید خانه و ملک در ترکیه امکان انتقال آن به خانواده و نسل‌های بعد است.

این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که می‌توانید ملک خود را در زمانی که نیازی به آن ندارید، اجاره دهید.

یکی دیگر از برتری‌های خرید خانه در ترکیه و شهروندی این کشور، نیاز نداشتن به حداقل اقامت در کشور ترکیه است و بدین ترتیب شما می‌توانید در ایران یا کشورهای دیگر حضور داشته باشید و همچنان شهروند ترکیه باقی بمانید.

از دیگر مزایای خرید مسکن در ترکیه و اقامت کشور همسایه، امکان داشتن تابعیت دوگانه است. البته بهره بردن از امکانات مختلف کشور ترکیه همچون استفاده از صندوق‌های بازنشستگی و برخورداری از خدمات پزشکی رایگان را هم نباید از قلم انداخت.


توجه داشته باشید که گرفتن اقامت و تابعیت و درنتیجه، گرفتن پاسپورت ترکیه مشروط بر آن است که خرید ملک در این کشور به‌صورت قسطی نباشد و چنانچه خرید خانه در ترکیه به شکل قسطی صورت گرفته باشد، اعطای شهروندی پس از تسویه کامل صورت می‌گیرد.

یکی دیگر از نکته‌هایی که توجه به آن ضروری است این است که شخصی که خانه در ترکیه خرید تا سه سال نباید اقدام به فروش آن نماید. 


قیمت خرید خانه در ترکیه

می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر متقاضی خرید آپارتمان در ترکیه قیمت آن است.

ابتدا باید این نکته را خاطرنشان کنیم که افراد با توانائی‌های مالی مختلف می‌توانند به خرید خانه ترکیه بپردازند، اما درصورتی‌که مبلغ سرمایه‌گذاری شده، از حداقل مبلغ تعیین شده برای گرفتن اقامت سرمایه‌گذاری کمتر نباشد.  

 

سرمایه گذاری ملک در ترکیه

 

مانند همه کشورها، قیمت خرید خانه ترکیه در همه شهرها و مناطق جغرافیایی آن یکسان نیست، پس چنانچه شما در جست‌وجوی واحدهای ارزان‌تر هستید هم می‌توانید واحدهای به فروش گذاشته شده در شهرهای دیگری غیر از استانبول را هم ببینید و ارزیابی کنید.

البته لازم است این نکته را هم گوشزد کنیم که قیمت خرید خانه در محله‌های مختلف استانبول یا محله‌های مختلف هر شهر دیگری باز با یکدیگر متفاوت است و این تفاوت قیمت، انتخاب‌های گوناگونی پیش روی شما قرار می‌دهد.

معمولا قیمت خرید خانه در ترکیه به لیر محاسبه می شود که پول ملی کشور ترکیه می باشد و در این سایت نیز بیشتر قیمتها با ارز لیر نمایش داده شده است.

پروژه های مسکونی بسیار زیادی در شهرهای مختلف ترکیه احداث شده است و یا درحال ساخت می باشد که اطلاعات بسیاری از آنها در این سایت در دسترس کابران قرار گرفته است. 

عامل موثر دیگر در قیمت خرید ملک در ترکیه مساحت واحدهای تجاری یا مسکونی است. لازم به توضیح نیست که اندازه و مساحت ملک، عامل موثری در تعیین قیمت خرید واحد مسکونی ترکیه و هر کشور دیگری است.

یکی دیگر از گزینه‌های تعیین‌کنندۀ قیمت نهایی خرید آپارتمان در ترکیه کیفیت ساخت، و مواد و مصالح به کار رفته در ساخت واحدها است.

از این دیدگاه هم واحدهای مسکونی ترکیه به نسبت کیفیت‌های متفاوتی که دارند، دارای قیمت‌های مختلفی هستند و امکان انتخاب با بودجه‌های کمتر و بیشتر را برای خرید خانه در ترکیه در اختیار شما قرار می‌دهند.

بدین ترتیب شما برای پیدا کردن و خرید واحد مسکونی ترکیه انتخاب‌های بسیاری پیش رو دارید و ما نیز انتخاب و خرید آپارتمان در ترکیه را برای شما آسان‌تر کرده‌ایم.

 

خرید ملک در ترکیه توسط ایرانیان

از شرایط خرید خونه تو ترکیه خبر داری؟ سوالی که این روزها در بین اطرافمان زیاد شنیده ایم.

امروزه موضوع خرید ملک ترکیه جزو داغترین مباحث میان ایرانیان قرار گرفته است.

متاسفانه افزایش بی رویه قیمت ملک در کشور عزیزمان از مهمترین علتهای تمایل افراد به سرمایه گذاری در سایر کشورها از جمله کشور همسایه مان ترکیه می باشد.

 کشور ترکیه نیز از این فرصت استفاده نموده و امکانات و شرایط متنوعی را برای متقاضیان فراهم نموده است.

شهرهای زیبای ترکیه یکی از دردسترس ترین شهرها به عنوان مقصد گردشگری برای ایرانیان است و همین موضوع نیز میتواند جذابیت خرید ملک در این کشور را دوچندان کند.

به طوریکه مسافران دیگر نگران محل اقامت خود نباشند و با خیال راحت و بمدت دلخواه به گشت و گذار در این کشور زیبا بپردازند. از اینرو شاهد هستیم که خرید خانه در ترکیه دیوار و خرید ملک در ترکیه دیوار از پرجستجوترین عبارات این سایت می باشد .


املاک کوبه و خرید خانه در ترکیه 

بانک اطلاعات املاک کوبه شبکه متمرکز اطلاعات املاک ترکیه است و اطلاعات جامعی از املاک این کشور را در اختیار متقاضیان خرید خانه از ترکیه قرار می‌دهد.

وب سایت املاک کوبه در ارتباط با موضوعاتی مانند خانه ترکیه خرید و اقامت اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار میدهد و همه اطلاعاتی را که در دیدار حضوری از یک ساختمان ممکن است حاصل شود را با جزئیات دقیق از راه فیلم و عکس در معرض دید بیننده می‌گذارد.

املاک کوبه با معرفی کردن خریدار و فروشنده به یکدیگر، امکان ارتباط مستقیم بین آنها را فراهم می‌کند و بدین ترتیب قدم بزرگی در راه تحقق رویای بسیاری از مردم، یعنی خانه‌دار شدن در ترکیه و گرفتن اقامت این کشور و رسیدن به زندگی بهتر برمی‌دارد. 

بانک اطلاعات املاک کوبه نه‌تنها خانه یا واحدهای اداری و تجاری مختلف را در شهرهای ترکیه به شما معرفی می‌کند، بلکه با دادن اطلاعاتی از شهرهای مختلف همسایه غربی ایران و جاذبه‌های گردشگری آنها، تصمیم‌گیری برای خرید ملک در مناطق مختلف ترکیه را برای شما آسان‌تر می‌سازد و حتی شما را با شرایط تحصیل در ترکیه و رتبه جهانی دانشگاه‌های این کشور آشنا می‌کند.

از طرف دیگر برای آگاهی خریداران ملک از همه اطلاعات مورد نیاز خرید خانه در ترکیه ، کوبه بانک اطلاعاتی خود را به زبان فارسی تنظیم کرده است.

در نتیجه متقاضیان خرید واحد مسکونی ترکیه دغدغه ندانستن زبان ترکی استانبولی یا انگلیسی را نخواهند داشت و می توانند همه اطلاعات مورد نیاز درباره خرید آپارتمان در ترکیه ، جاذبه‌های گردشگری این کشور، امکان تحصیل و رتبه دانشگاه های آن، شیوه افتتاح حساب در ترکیه، و حتی روند تاسیس شرکت در کشور همسایه را به دست آورند و بدون دغدغه برای دستیابی به آینده‌ای بهتر برای خود و خانواده خود اقدام کنند.
 

خرید خانه در ترکیه

پیشنهاد کوبه

 • Image Description

  ACAR BLU

  قیمت از : 9,683,200 لیرترکیه
  • اتاق : 1+3
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 273.69 m2
  • شناسه ملک: ST390KB
 • Image Description

  VERSUS DRAGOS

  قیمت از : 4,684,900 لیرترکیه
  • اتاق : 1+3
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 253.24 m2
  • شناسه ملک: ST372KB

فایلهای جدید املاک

 • Image Description

  ACAR BLU

  قیمت از : 9,326,900 لیرترکیه
  • اتاق : 1+3
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 263.62 m2
  • شناسه ملک: ST388KB
 • Image Description

  MINA TOWERS

  قیمت از : 1,473,300 لیرترکیه
  • اتاق : 1+1
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 91.28 m2
  • شناسه ملک: ST463KB
 • Image Description

  TORKAM E5

  قیمت از : 1,391,600 لیرترکیه
  • اتاق : 1+2
  • کاربری: مسکونی
  • مساحت ناخالص: 77.27 m2
  • شناسه ملک: ST320KB

مناطق استانبول